Nie do końca rozumiem Rafała Trzaskowskiego, który twierdzi, że Marsz Niepodległości nie powinien być wydarzeniem cyklicznym.

Trudno sobie wyobrazić bardziej cykliczne i regularne wydarzenie, niż marsz w każde kolejne Święto Niepodległości

1. Panie Sławku Pan to sie chyba wiadomości naoglądał bo tam wszystko też ok Tylko albo z Was ktoś ma problem ze wzrokiem albo ze słuchem I nie dziwie sie że Was olał mój imennik bo Wy macie teraz nowych bohayerów których to Pan sam wie???

2. Właśnie wróciłem z Marszu Niepodległości – który chyba jak dobrze rozumiem jest bardzo spójną częścią święta 11 listopada, czyli jednego z najważniejszych świąt państwowych.

I wiecie co?
    Nie. Nie było 40 tys ludzi.
    Było z kilkaset tysięcy ludzi.

Nie. Nie było patronatu członków ŻADNEGO ugrupowania politycznego.
    Ani PO ani PiSu, ani PSL ani Lewicy.
    Była tylko Konfederacja 🙂

Przypadek?

Nawet w taki dzień te świnie nie potrafią się zjednoczyć i kwestie polityczne są dla nich ważniejsze niż wyjscie w marszu z obywatelami.

Z ludźmi, dzięki którym oni maja władze i pieniądze.

Przykre..
    Ale cieszmy się tym dniem i doceniajmy go. Doceniajmy niepodległą Polske póki jeszcze taka jest bo w każdej chwili mozemy ja stracić.

Cześć i chwała bohaterom!
    A wrogom ojczyzny gruby sznur 🙂

Pozdrawiam 🇵🇱🇵🇱🇵🇱