Nowy prezydent Bełchatowa Patryk Marjan z Nowa Nadzieja, jest świetnym przykłade…

Podobne

Udostępnij


Nowy prezydent Bełchatowa Patryk Marjan z Nowa Nadzieja, jest świetnym przykładem dla młodych ludzi. Nie wierzcie w żadne szklane sufity, w to że się nie da. Wasza przyszłość jest w waszych rękach. Niemożliwe nie istnieje. Jeśli się bardzo chce, to wszystko jest możliwe. Trzeba w to włożyć tylko bardzo dużo pracy, pasji i energii. A także mieć trochę szczęścia 🙂

Patryk Marjan ma zaledwie 32 lata i jest już prezydentem swojego miasta. Jak to osiągnął? Zwycięstwo dały mu wieloletnia, konsekwentna, ciężka praca oraz wiara w to, że sukces jest możliwy.

W wyborach na prezydenta Bełchatowa w 2018 roku Patryk dostał ponad 11% głosów, co było dla wtedy 27 latka świetnym wynikiem. Ale nie osiadł na laurach i dalej ciężko pracował nad swoja rozpoznawalnością w mieście. W 2019 i 2023 otarł się o mandat poselski. Zabrakło mu wtedy naprawdę niewiele. Te dwie porażki wyborcze wielu odebrałyby chęć do dalszej walki. Marjan nie załamał się jednak, nie poddał, nie uznał, że szkoda czasu, pracy i pieniędzy na politykę.

W kampanię samorządową włożył jeszcze więcej pracy i determinacji. I wreszcie się udało! W pierwszej turze dostał 38% głosów, a w drugiej 64%!

Sukces to przechodzenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. Historia Patryka Marjana to kolejny dowód, jak wiele prawdy jest w tym stwierdzeniu.

Jestem pewien, że Bełchatów jest teraz w dobrych rękach, a Patryk Marjan jest dalej dopiero na samym początku swojej wielkiej kariery politycznej i nie raz jeszcze wszyscy o nim usłyszymy!Źródło

38 KOMENTARZE

spot_img