Nie przypominam sobie, żeby ktoś pytał Polaków, czy chcą zakazu sprzedaży samoch…

Podobne

Udostępnij

Nie przypominam sobie, żeby ktoś pytał Polaków, czy chcą zakazu sprzedaży samochodów spalinowych, przymusowych remontów i płacenia za nielegalnych imigrantów z Afryki.

W poprzedniej kampanii do europarlamentu zapomnieli nam o tym powiedzieć. Co ukrywają przed nami tym razem?Źródło

25 KOMENTARZE

  1. Tak samo jak nikt sie nie pytal czy chce zamordyzmu plandemii,przymusu szczepien ,zielonego nieladu i mozna tak wyliczac. Ja sie pyram za to ,dlaczego politycy ,jako ostatni ,,dowiaduja sie” o wszystkim jako ostatni? Bo ja czytam o wielu rzeczach i wiem ,ze sa forsowane od dawna ,a u politykow cisza ,dopiero jak sa jyz popodpisywane przerozne umowy itd on8 ,nagle budza sie, wypisuja jak to zle itp. Nie ,no glupek wiedzial iles miesiecy wczesniej ,ale oni inteligenty nie. Oni ,politycy ,dowiedziel8 sie dzien lub 2 przed i wtedy rozpisuja sie jak to zle i w ogole. Tylko po to ,aby zlapac wyborce,zeby koruta nie stracic. Pokazcie mi ktory ,naprawde ,nie tylko gadki szmatki dla idiotow,cos zrobil aby czemus zapobiec????? KTORY WYKONAL ROBOTE W TYM KIERUNKU????

  2. Strasznie sie powtarzasz z tą antyunijną histerią ale rozumiem że to kampania wyborcza żebyście sie wepchneli do tego paskudnego europarlamentu po obrzydliwe dziesiatki tysiecy euro i okropne wypasione unijne emerytury 🤣

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj