ZDRADZĄ WAS! Płaczek z Konfederacji BEZ OGRÓDEK: OSZUKALI WYBORCÓW!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
📹 Nowe rozdanie Sejmu, spór Janusza Korwin-Mikkego z Konfederacją i tajne rozmowy polityczne były tematami rozmów Mikołaja Dowejko z Grzegorzem Płaczkiem, posłem Konfederacji w ramach programu “Raport Wyborczy”. Ponadto odniesiono się do obietnic wyborczych Platformy Obywatelskiej i braku zaufania posła Płaczka do tej formacji. Płaczek ujawnił w jakich komisjach sejmowych chce zasiadać, a także wyśmiał infolinię TVP Info w celu obrony wolnych mediów. Grzegorz Płaczek ocenił również prawdopodobieństwo brudnych zagrywek ze strony Prawa i Sprawiedliwości i złożył ślubowanie wyborcom.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –