O co chodzi w zmianach traktatowych? Marginalizacja Polski! Anna Bryłka

Anna Bryłka, rzecznik Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#Konfederacja #AnnaBryłka #Traktaty
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

O co chodzi w zmianach traktatowych? Marginalizacja Polski! Anna Bryłka

1. Prawda jest taka, że nasi(?) rządziciele nie dbają o interesy Polski i Polaków. Dlaczego tak jest? O tym mówił już W. Churchill.

„Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy]

gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny,

ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów.

Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie.

Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych.“

2. Bym użył zamiast sformułowania "marginalizacja Polski" sformułowanie "wasalizacja bantustanu polskiego od fundamentu aż po komin", proces trwający od 1989.
    To co teraz się wprowadza w UE to następna część szczwanego komunistycznego manifestu z Ventotene, autorstwa komucha Spinellego. W tej akurat części planu najważniejsze jest utworzenie wspólnej armii pod niemiec… eee… unijnym dowodzeniem.
    Ktoś spyta dlaczego to tak gładko wszystko wchodzi? Dlaczego w bantustanie polskim nie ma obywateli a roszczeniowe bydło?
    Dlaczego na moich oczach w Europie zarżnięto cywilizację łacińską? – Nikt? Do przewidzenia.
    Z pewną taką nieśmiałością pragnę tylko zauważyć, że w pierwszych `chwilach istnienia różnych tam "izmów" (nazizm, komunizm, socjalizm) z automatu pozbywa się dużej części bydła (chodzą plotki, że teraz ma zostać na Ziemi 2 mld sztuk bydła, ktoś na nową czerwono-zieloną kastę będzie musiał jednak zapieprzać). Poprzednie utylizacje bydła prowadzono dość chaotycznie i nieefektywnie, teraz zajmie się tym WHO- nie weźmiecie preparatu to zdechniecie z głodu.

3. To co Unia Europejska chce wprowadzić to jest bardziej niebezpieczne niż się nam wydaje. Wyobraźcie sobie że kiedyś mogą wprowadzić czpy obowiązkowe pod skórę i tu by się zaczęły schody… Bo to już nie tylko polityka ale i ingerencja w świat duchowy. Niewolnictwo. Jak nie zrobisz to czy tamto to my ci nie damy pieniędzy nie będziesz mógł pobrać pieniędzy na żywność. I ludzie będą umierać z głodu. Będziesz wierzącą osobą to ciebie zagłodzimy jeśli nie przestaniesz wierzyć w Boga. Unia Europejska jest anty chrześcijańska. Jeśli Tusk się nie opamięta i da się namówić UE, to bardzo zaszkodzi Polakom ale może być już za późno i potem będzie płakać.

4. płci jest wiele? tzn ile??? nieskonczenie wiele? Tzn. co? Nie ma juz podziału – kobieta/ męzczyzna? ktos zna gdzies jakiąś chociaz jedną hermafrodytę przynajmniej??? gdzie my do kurwy jasnej nędzy zyjemy???
    Dlaczego dozylismy zjebanych pierdolonych czasów – w ktorych normalność wyznacza jebana niejednokrotnie chora psychicznie patologia i jakies skrajnie tępe niebinarne aktywiszcza ??? pierdolone nietykalnie płatki sniegu??? Czy wy tego nie widzicie ? (bo przecież te "wynalazki" zostały przesunięte w zestawieniu chorób ICD11 z chorób psychicznych do: zaburzeń seksualności) i to te wynalzki obecnie są NIETYKALNE!!! Ludzie ogarnijcie się w koncu!!!
    NIECH W KONCU WROCI JAKAS NORMALNOSC… A MARGINES WRÓCI NA MARGINES…

5. Jest! Jezuuu… Pani Anna Bryłka ❤😍 Jak ja sie bałem pisalem wszedzie, bo po wyborach Pani prawie nie było, wszystko ucichło, noi nie bylo Pani na tym kanale 😢😢 bałem się ze nasz kraj straci w sferze politycznej tak ważną dla niego i jej przyszlosci Panią polityk 🤐 uff… Ciesze sie ze Panią widzę ciesze sie ze jest Pani aktywna politycznie 🇵🇱💪🇵🇱💪