UNIJNA POLITYKA EKOFANATYZMU DOPROWADZI DO BLACKOUTÓW NA NIEZNANĄ NIGDY SKALĘ C…

🛑 UNIJNA POLITYKA EKOFANATYZMU DOPROWADZI DO BLACKOUTÓW NA NIEZNANĄ NIGDY SKALĘ‼ CO Z OGRZEWANIEM W ZIMIE, SZPITALAMI, CHŁODNIAMI❓ 🤯

Ekomunizm skończy się tak, jak ostrzegaliśmy: biedą, ciemnością, zimnem, głodem. Już niedługo, bo problemy na realną skalę mają zacząć się za rok. PSE (Polskie Sieci Energetyczne) przedstawiły raport dotyczący zużycia energii elektrycznej w najbliższych latach w Polsce. Według raportu, będziemy mieli do czynienia z rosnącą luką generacyjną, czyli po prostu zabraknie nam prądu.

Polskie Sieci Energetyczne w raporcie „Plan rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2025 – 2034” wykazują, że już w 2025 roku luka generacyjna wyniesie 1,4 GW, a w 2040 roku aż 13,6 GW. Dla porównania obecnie na zaspokojenie potrzeb produkcji prądu Polska wykorzystuje między 20 a 25 GW. Luka generacyjna będzie rosnąć z powodu planowanego wyłączania kolejnych elektrowni węglowych w najbliższych latach.

✅ Rozwiązanie Tuska i spółki❓ DALSZE WYGASZANIE KOPALŃ, WDRAŻANIE ZIELONEGO ŁADU I NISZCZENIE ENERGETYKI POLSKI.

🛑 Sprzeciw wobec niszczycieli z Brukseli i rządu nie jest już kwestią poglądów politycznych, a ratowania siebie i przyszłych pokoleń przed nędzą.

Podajcie dalej‼ Precz z zieloną komuną‼

300 osób polubiło posta

1. O to im chodzi -uzależnić energetycznie od siebie z wywalonymi w kosmos cenami. Każdy polityk,który przyczynił się do zamknięcia kopalni bądź podpisał posłuszeństwo w sprawach gospodarki powinien odpowiedzieć za to.

2. Zamiast budować nowe elektrownie , to się skupiają na zamykaniu dotychczasowych.Np w Bełchatowie można by przerobić bloki węglowe na gazowe, ale po co? Lepiej wiatraczków i paneli nastawiać.Byleby Bruksela była zadowolona i stołków dla kolesi nie żałowała.