To jest piękny kraj, działka numer jeden na globusie! Naród nie jest w ciemię b…

To jest piękny kraj, działka numer jeden na globusie! 🇵🇱 Naród nie jest w ciemię bity, je nożem i widelcem – i nie siebie nawzajem (najczęściej). Więc warto o tym pamiętać, żeby rozumieć, jak łakomym kąskiem jesteśmy i jak wielu ludzi ściga się obecnie i walczy o to, żeby mieć takich właśnie… niewolników! Bystrych, wygadanych, przeszkolonych, nauczonych. Polacy mają te mocne karty, że są kimś! Ale z drugiej strony: to trzeba obronić, tego nie wolno sobie dać odebrać! A wszyscy już chyba zauważyli, że wiatr historii wzmógł się i do tego zmierza to przetasowanie, żebyśmy już nie byli graczami – żebyśmy byli co najwyżej żetonem albo trofeum w grze!

#DrużynaBrauna #KonfederacjaKoronyPolskiej
#PolskaRacjaStanu #StopUkrainizacjiPolski
#ŻebyPolskaByłaPolska 🇵🇱 #Niepodległość #ToNieNaszaWojna #PolskaZaPokojem

1. Panie Pośle, świetną robotę Pan robi razem z Konfederacją. Oby Was było coraz więcej: patriotów, wykształconych i myślących, niesprzedajnych. Niech ten naród wreszcie zagłosuje na właściwych. Czekają na Was ciężkie działa, będą Was atakować wszyscy zdrajcy. Nie dajcie się!

2. Dobrze powiedziane 👏👏👏
    Tylko trudno walczyć jak podobnie myślących na cały kraj jest garstka, a w dodatku większość polityków wykonuje polecenia przy pełnej ochronie.

Środowiska prawicowe uważam niestety raczej podzielone, nawet jak niektórzy się połączą, to z innymi nie połączą bo każdy chce grać na siebie.
    Czasem wygląda to jak by prawica zamiast się łączyć, po prostu się zwalczała. Z jednej strony słychać gotowość i chęć do współpracy, z drugiej strony słychać z tymi to nie bo to i to. Czas ucieka, Polacy na to patrzą i takie zachowanie przynajmniej mnie osobiście, ale patrząc na znajomych i nie tylko mam wrażenie zniechęca.

Rozumiem, że można mieć różne zdanie i w pewnych obszarach się różnić, ale jeżeli jeżeli jest aż tak źle i wszystko co złe przyśpiesza, to raczej określana prawica powinna szukać sprzymierzeńców którym Polska leży na sercu, łączyć się, przyciągać do siebie ludzi i różnice zostawić na później TYLKO W SWOIM GRONIE.

Tego życzę sobie i wszystkim Polakom ❤🇵🇱

3. Trzeba bronić racji stanu naszej Ojczyzny i wolności której nam Ojcowie krwią przy płacili , Niemcy nie mogą rządzić Europom bo nie jesteśmy własnością Unii Europejskiej NATO WHO antyglobaliści zielonego ładu który chce zniszczyć nasze życie i naszych dzieci.