STOP 447 „Dziś PiS głosował w całości przeciwko odrzuceniu projektu, ale miał…

Podobne

Udostępnij


‼️STOP 447 ☹️☹️☹️‼️

▶️ „Dziś PiS głosował w całości przeciwko odrzuceniu projektu, ale miał ponad trzy lata, gdy był u władzy, by się sprawą zająć, a nawet nie kiwnął palcem” – donosi Najwyższy CZAS!

▶️ Sejm ostatecznie odrzucił projekt o ochronie własności w RP przed roszczeniami dot. mienia bezdziedzicznego, wysuniętymi m.in. w związku z amerykańską ustawą Just 447 dotyczącą restytucji mienia ofiar Holocaustu. Obywatelski projekt ustawy trafił więc do kosza.

🌐 Korona Katowice

#KonfederacjaKoronyPolskiej
#Katowice #StopAmerykanizacjiPolskiŹródło

29 KOMENTARZE

  1. Pisdzielce teraz zdali sobie sprawę ile nasprowadzali nam na głowę milionów z krainy. Pewnie udają pisdzielce zmartwionych, osiem lat byli u władzy i robili to samo co Tusk i reszta lewactwa robi dzisiaj, a Morawiecki najgorszy z pisiorów nadal milczy w sprawie ukrainców, 447 i innych.

  2. Wszędzie zdrajcy, szubrawcy I gnidy!!! Widocznie tzw Polacy na to, zasługują. Tego państwa i narodu i tak już nie ma. Wstyd i hańba. Szkoda tylko tych ludzi którzy ginęli za ten kraj i naród przez setki lat….

  3. PiS czekał specjalnie aby Volksdoutsche Partie przejęła władzę i miała większość w knesejmie a oni wiadomo wszystko odrzucą. Pisiorki poraz kolejny pokazują, że aby zachować pozory obrońców i jedynych monopolistów obrony patriotyzmu narodowego głosują jak trzeba ale tylko wtedy kiedy i tak wiadomo, że knesejm dany projekt odrzuci oczywiście większością Volksdoutsche Partie. A jak mieli większość to woleli nie głosować aby nie pokazywać prawdziwego swojego stosunku do tej sprawy bo aby nie narażać się żydom za antysemityzmus musieliby głosować jak Volksdoutsche za odrzuceniem. Jednym słowem partia monopolu na patriotyzm.

  4. Chciałbym żeby Grzegorz Braun został premierem! Śledziłem całą działalność od 2019!Grzegorz Braun informował ludzi czym jest plandemia i czym są preparaty błogosławieństwa medycznego! Brawo Panie Braun za odwagę! Niech Bóg żywy Jezus Chrystus ma nad Panem swoją ochronę! Bo najgorsze dopiero przed nami…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj