Rząd Tuska bije rekordy kłamstw wyborczych. Pierwsze 100 dni rządu dobiegają końca, a oni zamiast realizować obietnice to wycofują się z kolejnych! Wiceminister Wojciech Konieczny poinformował, że nie należy oczekiwać powrotu do odliczania składki zdrowotnej od podatku, jak miało to miejsce przed wejściem w życie Polskiego Ładu. A przecież m.in. to obiecali obywatelom w kampanii!

(Anty)Polski Ład rządu Morawieckiego powinien zostać natychmiast wycofany, a możliwość odliczania składki zdrowotnej od podatku przywrócona. Tymczasem rząd Tuska dalej chce gnębić przedsiębiorców! Tylko Konfederacja chce głębokiej reformy systemu podatkowego, na czele z największą w historii obniżką danin!

#KonfederacjaKoronyPolskiej #Konfederacja

1. Szara strefa i tyle by nie oddawać rynku wielkim. Na takim ryczałcie to przychód a nie dochód generuje składkę zdrowotną więc można nic nie zarobić a płacić ponad 1100 zł samej składki zdrowotnej co miesiąc i to bez odliczenia bo czymże jest śmieszne 50% składki od podstawy zamiast wcześniejszych 78% składki OD PODATKU. Tym samymy mamy też złamanie zasady że nie może być podatku od podatku.

2. BŁ. KSIĄDZ JERZY POPIEŁUSZKO PATRONEM „SOLIDARNOŚCI”. W III RP WIESZA SIĘ Z ROZPACZY PONAD 6 TYSIĘCY LUDZI ROCZNIE, ALE KAPITALIZM TEGO NIE WIDZI.

^ ✝ ^ BOŻE POMÓŻ !

Boże. Pomóż tym biednym ludziom.
    Ale się męczą.
    Ale się trudzą.
    Przez władzę oszukani,
    Dźwigają ciężki los.
    Ratują się sami.
    Wyjeżdżają z kraju szukać chleba.
    Tam zbierają ziarna kłosy,
    Tam im daleko do nieba.
    Nie ma pracy, władza się nie troszczy,
    Co poczną młodzi rodacy,
    Które drogi dla nich łaskawe.

Boże pomóż tym rodzinom
    Rozbitym,
    Rozłączonym.
    Niech nie giną.
    Niech się ludzie nie wieszają,
    Ale jakieś warunki mają
    Do godnego życia i przeżycia.

KSIĄDZ JAN WARCHAŁ