Rząd PiS wprowadzi podatek od aut spalinowych! Tak jak alarmowaliśmy jako Konfe…

Rząd PiS wprowadzi podatek od aut spalinowych!

Tak jak alarmowaliśmy jako Konfederacja od bardzo dawna i co przypomniałem wczoraj na konferencji prasowej w Sejmie rząd Morawieckiego szykuje kolejne obciążenie fiskalne dla kierowców.

Podatek od samochodów spalinowych ma wejść w w życie w dwóch wersjach: już za rok jako jednorazowy podatek od rejestracji samochodów spalinowych, a za 3 lata jako roczna opłata od własności. Wszystko w ramach tzw. kamieni milowych KPO, na które zgodził się polski rząd.

Ile wyniesie wysokość podatków? Według wstępnych ustaleń ma to być nawet 500 złotych, a pod uwagę będą brane rok produkcji samochodu, spełniane normy Emisji spalin – stopień emisji CO2 i NOx).

To kolejny przejaw antysamochodowego amoku, który zawładnął eurokratami, a w Polsce wszystkimi siłami politycznymi oprócz Konfederacji.

Zakaz rejestracji nowych samochodów spalinowych od 2035 roku, ograniczenia w poruszaniu się po miastach dla samochodów spalinowych, a niebawem podatek od aut spalinowych. Tylko Konfederacja się temu sprzeciwia! Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych już 15 października!

1 KOMENTARZ