Premier Słowacji Robert Fico przekazał, że niektóre państwa Unii Europejskiej i NATO rozważają wysłanie swoich wojsk do Ukrainy. Potwierdził to również prezydent Andrzej Duda. Takie działanie doprowadziłobyWyświetl więcej wprost do wybuchu wojny światowej!

Pomysł wysłania wojsk państw UE i NATO na Ukrainę jest tak niebezpieczny i absurdalny, że można podejrzewać, iż jest to próba odwrócenia uwagi od kryzysu w UE, protestów rolników do których dołączają inne zawody i branże, a także konsekwencji ideologicznie prowadzonej polityki klimatycznej która powoduje wzrost cen prądu, a co za tym idzie dóbr towarów i usług.

Mówimy stanowcze NIE dla wysyłania polskich żołnierzy na Ukrainę i wciągania Polski w działania zbrojne w wojnie ukraińsko-rosyjskiej! Polska musi wzmacniać własny potencjał obronny osłabiony przekazywaniem sprzętu właśnie na Ukrainę. Należy zadbać w pierwszej kolejności o bezpieczeństwo Polski i Polaków!

#KonfederacjaKoronyPolskiej
#StopUkrainizacjiPolski