Nic dziwnego, że Rysiek Petru zapadł się pod ziemię. Najpierw liderzy partii go spacyfikowali i stwierdzili, że niezależnie od tego co mówi, to będzie głosował tak jak mu każą, a teraz mamy jasną deklarację: PSL i Polska2050 POPIERAJĄ POZOSTAWIENIE programu 800+! Tylko udawali, że są sceptyczni co do tego programu, teraz mówią jak jest i jak będzie, mówią TAK dla PiS-owskiego rozdawnictwa! UDOSTĘPNIJ, aby każdy się dowiedział!

Tylko Konfederacja sprzeciwia się proinflacyjnemu rozdawnictwu i licytacji na socjal, tylko my zamiast tego proponujemy największą w historii obniżkę i uproszczenie podatków, wyższe zarobki i wolność gospodarczą! Dobrobyt bierze się z pracy, oszczędności i przedsiębiorczości, a nie zasiłków i drukowania pieniędzy.