Sławomir Mentzen: Ale te 1,6 mld zł na dopłaty do zakupu używanych elektryków z Niemiec to majstersztyk.

Nie wiedzieli Niemcy co robić z tymi używanymi elektrykami, których nikt nie chciał, to im Tusk problem rozwiązał

1. Konfederacja z jednej strony – minimalną nie można podwyższyć bo zadusimy przedsiębiorców. Druga to utrudniajmy biednym zakup tańszego auta, no przecież jeszcze będą większe szanse na rynku pracy więc nie będzie kto miał pracować ze minimalną.

2. Nikt trzeźwo myślący chyba nie sądzi że cała Polska na używanych elektrykach z Niemiec będzie jeździła albo wcale, wtedy bezrobocie pewnie w okolicach 99,9%. Tak samo mam nadzieję nikt nie sądził że pod rządami konfy dom i dwa auta mając pierwszą lepszą pracę.

3. Ale tak bardzo chcieliście odsunąć PiS od władzy !! To był wasz priorytet !! I co myśleliście że zajmiecie ich miejsce ??? Sami pomogliscie Tuskowi objąć władze. Teraz będzie4, 8 lat płaczu albo i wiecej, bo tęczowa uśmiechnięta Polska będzie rządzić krajem