Konfederacja: Jeśli ktoś sądził, że to już koniec absurdalnych obostrzeń tworzonych przez rządzących, to był w błędzie.
Tuż przed Euro 2020 reprezentacja Polski w piłce nożnej znów wystąpi przed kibicami i 1Wyświetl więcej czerwca zmierzy się we Wrocławiu z Rosją. Spotkanie będzie mogło obejrzeć ponad 20 tysięcy ludzi, czyli ponad 50 proc. pojemności stadionu. Natomiast nowe obostrzenia dla branży muzycznej sprawiają, że gdyby na takim samym stadionie odbył się koncert, to mogłoby się na nim pojawić maksymalnie… 250 osób 🙂 tyle bowiem wynosi limit osób na koncertach. Czy to oznacza, że według rządzących na wydarzeniach muzycznych wirus jest znacznie groźniejszy niż na meczach? Kolejny absurd na nieskończenie długiej liście głupot, którymi od ponad roku władza się ośmiesza i zarazem dewastuje nasze życie społeczno-gospodarcze.
Nasze stanowisko jest jasne od dawna: skończmy z tymi bezsensownymi restrykcjami! Otwórzmy w pełni całą gospodarkę, sport dla kibiców i koncerty, przywróćmy NORMALNOŚĆ w całym państwie!