Już nie rządzą, a dalej próbują robić z ludzi głupków. Oni nie znają innego sposobu na uprawianie polityki, tylko najpierw zgodzić się na wszystko w Brukseli, a potem kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać.

Jeszcze w 2021 roku Jarosław Kaczyński przekonywał, że Europejski Zielony Ład jest dla Polski korzystny i mówił, że jego odrzucenie „oznaczałoby ustawienie się na marginesie”, zaś premier Morawiecki w Brukseli godził się na drożyźniany pakiet Fit for 55.

Teraz, widząc do jakiej katastrofy gospodarczej prowadzi nas szalona polityka klimatyczna UE, Kaczyński nagle zmienił retorykę i robi z siebie wielkiego przeciwnika klimatycznych wariactw. Kpina z ludzi. Godzili się na Europejski Zielony Ład, godzili się na Fit for 55, uchwalili ustawę pozwalającą miastom na wprowadzanie tzw. stref czystego transportu, czyli stref wykluczenia dla aut spalinowych.

Tylko #Konfederacja od początku sprzeciwiała się klimatycznym wariactwom płynącym z Brukseli i ostrzegała przed jej fatalnymi konsekwencjami! Podajcie dalej, NIE dla niszczenia polskiej gospodarki w imię religii klimatyzmu!

1. Prawie pełna wypowiedź Jarka to: „Natomiast musimy przyjmować pewne realia i dzisiaj ta tendencja do tego, co można określić jako budowa nowego ładu jest taka, że odrzucanie jej oznaczałoby ustawienie się na marginesie i innego rodzaju różne kłopoty”. Jeżeli ktoś nie planuje wyjść z unii a chciałby odrzucić zielony ład to wtedy to zdanie ma sens.