#HipokryzjaPiS przekracza wszelkie granice! Przez ostatnie lata zgodzili się w Brukseli na wszystko, a teraz – tuż przed wyborami do europarlamentu – próbują wmówić ludziom jak bardzo będą bronić interesu Polski, który… SPRZEDALI całkowicie!

Zgodzili się na:
❌ Ursulę von der Leyen jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego (głosowali na nią wszyscy europosłowie z PiS-u)
❌ Europejski Zielony Ład
❌ Fit for 55 (premier Morawiecki zrezygnował z możliwości weta)
❌ kamienie milowe z KPO (m.in. podatki od aut spalinowych, czy oskładkowanie umów cywilnoprawnych)
❌ nowe unijne podatki, które proponował wszystkim w Brukseli sam premier Morawiecki!

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!
✅ 9 czerwca głosujemy na Konfederację i idziemy zatrzymać to szaleństwo, bo #ChcemyŻyćNormalnie!

1. Hehehe wspomnijmy jeszcze o aferze Frankowej Peło, podwyżce cen prądu, łamaniu praw obywatelskich i tym obiecanym paliwie za 5.15 😃😃 nie wspominając o innych aferach peło zbratanym z matuszka Rosja 😃 Ale naród wybrał nadrod ma 😃😃