„Za co nienawidzicie PiS?” – Artur Dziambor odpowiada

Artur Dziambor odpowiedział na video Radosława Fogla

Link:

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Szczególnie podwyżka akcyzy na wódę i faje: bolesna sprawa faktycznie😅 No z tą podwyżka na śmieci to juz przesadził nieco, dobrze chyba wie, że to nie rząd a samorządy ustalają. Ale generalnie zgoda 👍Oczywiście, jak
    Dziambor + konfederacja wygra wybory, to wszystko zmieni i będzie w Polsce raj na ziemi 😅 Nie rozśmieszać internautów 😂

2. Nie można mieć pretensji do PiSu ani do PO tylko do samych siebie, bo na to pozwalamy!
    We Francji wyszło na ulicę 3,5 miliona ludzi tylko dlatego, że podwyższyli im wiek emerytalny o 2 lata a my tolerujemy wszystko jak leci. Widocznie lubimy być oszukiwani i niemiłosiernie dojeni. Widocznie to Polakom nie przeszkadza, wolą siedzieć w domach i oglądać propagandę w TV oraz ciągle się uspokajać, że dopóki ciepła woda w kranie to chyba nie jest tak źle.

3. Widać że historia jest im obcą dziedziną. Sądzicie że tylko w PL
    Jest taki system podatkowy?😂
    Na początek wpiszcie sobie w google
    " podatki w polsce na tle europy "
    Macie pojęcie co Sowieci i Szkopy zrobili Polsce podczas 1 i 2 wojny światowej? Co Robili pod okupacją?  Co teraz chcą zrobić z Polską?
    Jak bardzo sie starają by ich Bękarty-postkomuniści wrócili do koryta? PO-PsL to ich ludzie.
    Była pandemia??
    jak upadła by gospodarka? Tysiące firm by dziś nie istniało masa ludzi przymierała by głodem żeby nie wasze jebane podatki. Jak zmienia sie infrastruktura w Polsce ?
    Budowane były- gazociąg Baltic pipe, przekop mierzeii Wiślanalej, Gazoport, dostawy węgla, wykupione Rafinerie teraz (Polski Orlen-Lotos) wszystko po to by odciąć sie od Sowietów. I zapewnić Ciepło, Energię, Paliwa Polakom !
    Są budowane Autostrady, tunele,…
    itd..
    Na świecie mamy konflikty interesów. Jest Wojna…?
    Potężne pieniądze ida na straż, Armię, Uzbrojenie ,pomoc Ukrainie… Militarna, humanitarna , mamy miliony Ukraińców w kraju. Czy Chcecie podzielić ich los?
    I  żeby Polska, Polacy  byli pizd..mi do ru…a , bicia i  ciężkich robót  ???

Prawdziwi Polacy to rozumieją .