Szanowni, Kochani, Już w niedzielę II-ga tura wyborów. Do wyboru tzw. mniejsze …

Podobne

Udostępnij

Szanowni, Kochani,
Już w niedzielę II-ga tura wyborów. Do wyboru tzw. mniejsze zło? Waldemar Szumny nowym prezydentem Rzeszowa i Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa .
Odpowiedź kogo popiera podkarpacka struktura Konfederacja w II-giej turze wyborów prezydenckich w Rzeszowie w linku w komentarzach.


15 osób polubiło posta

Źródło

9 KOMENTARZE

  1. Karolina Pikuła Jaka „szkoda”, że kandydatka nie odegrała żadnej znaczącej roli w odbytych wyborach. Tyle starań, tyle zachodu i nic. Grzegorz „pyta” Braun zdobył mandat psim swędem dzięki planktonowi politycznemu na podkarpackiej liście. Niby walczycie o przejrzystość polityczną, jasne zasady, jednomandatowe okręgi wyborcze, a rozegrał was gość z Torunia, z przeciwległego zakątka Polski, który politycznie wpierdol.ił się na waszą listę i rzekomo zagrzewa Was do walki. 😂😂😂 Podkarpacie, to jednak stan umysłu😂

  2. Ja jednak spróbuję nie podporządkować się sugestiom Prezydentki(😀) Dulkiewicz, Prezydenta Trzaskowskiego i Wicepremiera Kosiniaka- Kamysza. Co prawda, wzruszyła mnie ich troska o nas mieszkańców Rzeszowa, ale ich nie posłucham!

spot_img