Ogłoszenie Wyborcze! Jako lider Konfederacji w Radomiu, mam zaszczyt poinfor…

🌟📣 Ogłoszenie Wyborcze! 🌟📣📍

Jako lider Konfederacji w Radomiu, mam zaszczyt poinformować, że będę reprezentował Radom w wyborach do Parlamentu Europejskiego z terenu Mazowsza, z listy Konfederacja Wolność i Niepodległość, pozycja nr 1.

📚 „Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo przemienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm” – Encyklika Centesimus annus, 1991 r., Jan Paweł II.
🛡️ Startuję w tych wyborach, bo pragnę bronić i reprezentować takie wartości jak Konstytucja Polska. Zapewnienie bezpieczeństwa Polakom to stały rozwój kraju suwerennego i niepodległego.

🗽 „Wolność stale trzeba zdobywać, nie można jej tylko posiadać” – Jan Paweł II.

🎯 Hasło Wyborcze: „Po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie bezpieczeństwo, po trzecie bezpieczeństwo…” – to moje motto do wyborców.

🛡️ Bezpieczeństwo Militarne: Odbudowa naszego przemysłu obronnego.
💼 Bezpieczeństwo Gospodarcze: Rozwój firm o znaczeniu strategicznym.
🌾 Bezpieczeństwo Żywnościowe: Zatrzymanie degradacji rolnictwa.
🌍 Bezpieczeństwo Polityka Migracyjna: Każdy kraj ma własne potrzeby i tradycje kulturowe. 🌿 Bezpieczeństwo Klimatyczne: Dyrektywy i koszty nie mogą obciążać społeczeństwa.

🇺🇸 „Amerykanie, nie pytajcie, co wasz kraj może zrobić dla was, lecz pytajcie, co wy możecie zrobić dla swojego kraju” – John F. Kennedy.
🇵🇱 Apeluję do wyborców: Głosujcie na ludzi, dla których Konstytucja Polska ma takie samo znaczenie w Brukseli i Warszawie!

👉 „Chcemy żyć normalnie”. „Oni” już tam byli, nic nie zrobili! Wybierzcie Rafała Forysia, Konfederacja Wolność i Niepodległość!#WyboryEuropejskie #Radom #Mazowsze #KonfederacjaWolnośćiNiepodległość

4 osób polubiło posta