Konfederacja: Wraca piątka przeciwko rolnikom! Min. Kowalczyk okłamał hodowców!

Oceń posłów:

Konfederacja: Wraca piątka przeciwko rolnikom! Min. Kowalczyk okłamał hodowców!

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Wypowiedz pana Bosaka to ZWIERCIADLO tego co sie dzialo w Bialej Podlasce powodujac upadek zastraszajacej liczby gospodarstw 5 pieciu tysiecy piecset hodowli swin.
    Tragedia nie do opisania co Tam sie dzialo. Straszono grypa dzikow, zabierano uspione swinie rzekomo do utylizacji, nie placono zadnyvh pieniedzy, ROZBOJ W BIALY DZIEN.
    TO JEST PIS I CZY BYLA O TYM ZMIANKA W PRASIE. NIE.
    COS NIE SPOTYKANEGO W HISTORII PANSTWA. CZY SKURWIALE P.O. STANELO W OBRONIE ROLNIKA ALNO Kanapa Komunistyczna p.s.l. rzekomo partia chlopska NIR! DTAD APEL DO RODAKOW NIE DLA POPISU. NIE DLA Kanapy p.d.l. NIE DLA S.L.Delu. NIGDY EIECEJ TEGO GNOJU W SEJMIE.