Konfederacja: Ukraińcy z przywilejami w dopłatach do kredytów mieszkaniowych!

Konfederacja: Ukraińcy z przywilejami w dopłatach do kredytów mieszkaniowych! [5 marca 2024 r.]

Postaw nam kawę:

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm

Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła materiałów wideo, jeśli nie zaznaczono inaczej:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.
Subskrybuj oficjalny kanał Sejmu:

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Nigdy w życiu nie dostałem kredytu na mieszkanie czy dom bo banki twierdziły, że za mało zarabiam. gmina odmawiała mieszkania bo wg nich za dużo zarabiam. teraz ludzie (obcy) dostają wszystko czego żądają na min. mój koszt. sr.. m na wszystkich polityków, a w przypadku wojny wiem już co będę robić.