Konfederacja składa pierwszy pozew wyborczy Od kiedy Konfederacji poszły sondaż…

Konfederacja składa pierwszy pozew wyborczy‼️ Od kiedy Konfederacji poszły sondaże w górę, jesteśmy w Polsce świadkami bezprecedensowej kampanii kłamstw i manipulacji na temat naszych postulatów, naszegoWyświetl więcej programu. Na pierwszym miejscu wyróżnia się kwestia programu zdrowotnego Konfederacji, gdzie ten program, który my zaproponowaliśmy, jest w gruncie rzeczy dość prosty i oczywisty. ➡️ To, co postulujemy, to jest zniesienie monopolu Narodowego Funduszu Zdrowia, doprowadzenie do sytuacji, gdzie każdy pacjent może wypisać się z NFZ-u, wziąć przypadające na niego pieniądze z systemu ochrony zdrowia, ze składek zdrowotnych i pójść do innego ubezpieczyciela, który będzie gwarantował te same świadczenia, co NFZ.