Konfederacja: Nowy Ład Energetyczny Morawieckiego

Podobne

Udostępnij

Oceń posłów:

Konfederacja: Nowy Ład Energetyczny Morawieckiego

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

25 KOMENTARZE

  1. "Apelujmy o pokój" czyli przestańmy wspirać Ukrainę i dajmy Rosji zająć jej część? Zawsze głosowałem na konfederację / korwina ale nie zniosę ich prorosyjskości. Zwróccie uwagę na akcent pani rzecznik w momencie gdy wymawia słowa "energetyka" "energetyczne" – który Polak tak mówi? Ewidentnie widać wpływy wschodnie. Ludzie nie głosujcie na nich bo niestety konfederacja to koń trojański rosji. Gdyby jakimś cudem Rosja zajęła kiedyś Polskę to oni będą tworzyć rząd kolaboracyjny. Przykro mi to pisać bo w każdych wyborach od 14 lat głosowałem na partie związane z Korwinem

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj