Konfederacja: Norma Euro7 – UE znów uderza w kierowców!

Oceń posłów:

Konfederacja: Norma Euro7 – UE znów uderza w kierowców!

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. rozumiem że jak ewentualnie się zadłużę by mieć auto elektryczne, to nasza infrastruktura energetyczna jest gotowa by jednocześnie ładować na takim mały osiedlu powiedzmy 20 aut na 48 mieszkań. Ładowarka efektywna to 10-15kw? Stawiam perły przed wieprze że do 2040 roku nie będziemy mieli ani mocy wytwórczej ( chyba że specustawa że każdy dom ma generować prąd i PGE Obrót i spółki córki już nie będą potrzebne + elektrownie ) ani infrastruktury przesyłowej.

2. nie bedziesz miał samochodu! nie bedziesz miał domu! nie bedziesz podrózował! nie bedziesz jadł mięsa!!!
    zato bedziesz jadł robaki miał netflixa i facebooka i bedziecie szczesliwi!
    Timermans to wariat!!! i ludzie tez bo na to pozwalają!! dziekujemy USA!
    wyjsc z UE obozu 4 Rzeszy!!! brawo Pis!