#HipokryzjaPiS przekracza wszelkie granice! Przez ostatnie lata zgodzili się w Brukseli na wszystko, a teraz – tuż przed wyborami do europarlamentu – próbują wmówić ludziom jak bardzo będą bronić interesu Polski, który… SPRZEDALI całkowicie!

Zgodzili się na:
❌ Ursulę von der Leyen jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego (głosowali na nią wszyscy europosłowie z PiS-u)
❌ Europejski Zielony Ład
❌ Fit for 55 (premier Morawiecki zrezygnował z możliwości weta)
❌ kamienie milowe z KPO (m.in. podatki od aut spalinowych, czy oskładkowanie umów cywilnoprawnych)
❌ nowe unijne podatki, które proponował wszystkim w Brukseli sam premier Morawiecki!

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!
✅ 9 czerwca głosujemy na Konfederację i idziemy zatrzymać to szaleństwo, bo #ChcemyŻyćNormalnie!

1. Myśle że dla wyborców Konfederacji nie jest to jakas prawda zatajona. W Polsce niby nikt sie polityką nie interesuje ale jak już idzie w tematy polityczne to zatwardziałych wyborców POPiS w Polsce nie brakuje. Pokazują to wyniki wyborów. Bardziej niż w tą grafikę ludzie wierzą w ostatnie przemówienia Kaczyńskiego czy w tzw mity ministra Sikorskiego. Od 1 czerwca wchodzi obrzydliwa cenzura pod nazwą „mowy nienawiści” więc prawodpodobnie będzie to główny oręż do walki z Konfederacją.

2. Tak , to prawda ale wydaje mi się, że jeżeli dziś „fajna” Konfederacja dopchała by się do koryta, to tylko kwestia czasu kiedy stali by się tacy sami. Niestety to tak działa od dawna i wszędzie! Zresztą już teraz są na to dowody! Dowody zaniechania!

3. Trzeba zacząć od zmiany polskiego prawa ABY POLITYCY I URZĘDNICY PASOŻYTY ODPOWIADALI WOLNOŚCIĄ I MAJĄTKIEM ZA SWOJE CZYNY 💥💥💥 BEZ KAR I ODPOWIEDZIALNOŚCI NIC SIĘ NIE ZMIENI 💥💥💥 POLSKA DZIŚ W RUINIE GORZEJ NIŻ UKRAINA KTÓRA DOSTAJE MILIARDY I SIĘ ROZWIJA ZAMIAST WALCZYĆ