Globalna zmiana jest takim wielkim, globalnym resetem ekonomii i polityki, oczywiście w interesie najbogatszych. Na tym nie mają zyskać tzw. przeciętni ludzie, ale ci, którzy posiadają ogromne, niewyobrażalne majątki i chcieliby się stać panami Ziemi. Oni uznali, że przyszedł moment, kiedy można radykalnie zmienić ekonomię i politykę, zarządzać wszystkim globalnie, a żeby to było łatwiejsze, trzeba przy okazji dokonać depopulacji, bo oczywiście łatwiej jest zarządzać ludzkością, która będzie liczyć, powiedzmy, miliard ludzi, a nie taką jak obecnie. To są ogromne niebezpieczeństwa, być może nie dla wszystkich są zauważalne, ale jeśli prześledzimy chociażby ostatnie lata, to zauważymy, że napór w kierunku zmiany rzeczywistości ekonomicznej – sztucznej zmiany, dodajmy, bo to nie ma żadnego związku z realnymi problemami, potrzebami ludzi – coraz bardziej narasta. Ubożenie społeczeństwa, wprowadzanie różnych konfliktów zbrojnych, masowe przesiedlenia, pozbawianie gotówki, niszczenie klasy średniej, przedsiębiorczości – to wszystko widzimy przecież w Polsce gołym okiem. W Europie również zachodzą te zjawiska. My musimy przeciwstawić się temu we własnym interesie, żeby się nie okazało, że za parę lat znajdziemy się pod pilnym nadzorem i nic nie będziemy mieli.

– Prof. Ryszard Zajączkowski, wykładowca KUL, członek Konfederacji Korony Polskiej w wywiadzie dla „Najwyższego Czasu!” nr 1722-1723

———————————-
Zgadzasz się z tą treścią? Polub 👍
Skomentuj 💬 Udostępnij ⤵️

#RyszardZajączkowski #GlobalnaZmiana #WielkiReset #Depopulacja #LikwidacjaGotówki #Ekonomia #Polityka #KonfederacjaKoronyPolskiej #Lublin

1. Panie Grzegorzu polecam historię obecnej republikańskiej Pani Gubernator Dakoty Południowej Kristi Noem która jest Gubernatorem drugą kadencję. W czasie ataku Globalistów i KoronaNazistów🤮 to ona jest dla mnie Człowiekiem Wolności który nie pozwolił na ani jeden dzień KoronaNazizmu w stanie Dakota Południowa💪🏻💪🏻💪🏻To tylko jedno z wielu jej zwycięstw z elitami globalistów chcącymi zniewolić zwykłych ludzi!!! Świetna historia dziewczyny wychowanej na rancho na dzikim jeszcze zachodzie w Dakocie Południowej!!!