Zwykły człowiek nie może jeździć autem, a globaliści latają coraz więcej Nie d…

Podobne

Udostępnij


Zwykły człowiek nie może jeździć autem, a globaliści latają coraz więcej ❗

❌Nie dla Fit for 55 i dyktatu liberalnej arystokracji!

🛫W ciągu ostatnich 20 lat podwoiła się liczba prywatnych samolotów, którymi podróżują najbogatsi ludzie świata. ✈️W 2022 roku odrzutowce wykonały 5,3 mln operacji lotniczych odpowiedzialnych za emisję olbrzymich ilości CO2. Jednak To nie ich loty planują ograniczyć eurokraci.

📊Z danych amerykańskiego Instytutu Studiów Politycznych wynika, że 1% najbogatszych ludzi świata odpowiada za połowę emisji CO2, będących efektem podróży lotniczych. Po świecie latają obecnie 23 tysiące prywatnych samolotów odrzutowych. W 🇺🇸Stanach Zjednoczonych już co szósty lot jest wykonywany przez prywatne samoloty.

Chociaż najwięcej gazów cieplarnianych emitują właśnie te maszyny, to eurokraci za cel wzięli zwykłych obywateli. 🇪🇺Eurokraci uderzają w tanie loty. Nowy system naliczania opłat za emisję gazów cieplarnianych zakończy erę tanich lotów. Zdaniem przedstawicieli przemysłu lotniczego, bilety w najbliższych latach wzrosną (tylko z powodu unijnego prawa) średnio o nawet 29%. W niektórych przypadkach podwyżki mogą wynieść nawet 50%. Wzrost cen na pewno wpłynie na częstotliwość lotów zwykłych Europejczyków.


260 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

spot_img