ZNÓW PRÓBUJĄ ZNISZCZYĆ POLSKIE HODOWLE: KACZYŃSKI ZACZĄŁ, TUSK DOKOŃCZY Wraca…

ZNÓW PRÓBUJĄ ⛔ ZNISZCZYĆ POLSKIE HODOWLE: KACZYŃSKI ZACZĄŁ, TUSK DOKOŃCZY‼

⛔ Wraca pomysł zniszczenia polskich hodowli futerkowych. To branża, w której na świecie Polska jest jednym z liderów, dlatego należy postawić sprawę jasno: na czyją korzyść grają pomysłodawcy i w imię czyich interesów niszczą własną gałąź gospodarki❓ To nie może pozostać niezbadane i nierozliczone.

⛔ Pojawił się projekt ustawy zmieniający prawo dot. ochrony zwierząt. Ma on zakazywać hodowli zwierząt na futra i ,,stopniowo” wygaszać branżę. Stopniowo dla nich oznacza… ZAKAZ TWORZENIA NOWYCH FERM OD PRZYSZŁEGO ROKU I ZAMKNIĘCIE TYCH ISTNIEJĄCYCH DO 2029 ROKU‼ 🤯🤯🤯

🇵🇱 Polska jest największym producentem futer w Europie i drugim na świecie. Obecnie w Polsce hoduje się około 4 miliony zwierząt. Niszczenie tak istotnej i odnoszącej sukcesy branży trzeba uznawać za działanie na szkodę państwa i obywateli, a jako takie – poddać śledztwu i rozliczyć odpowiedzialnych.

⛔ ZATRZYMAJMY EKOFANATYKÓW I ZDRAJCÓW STANU, ZANIM ZNISZCZĄ POLSKĘ‼

Podajcie dalej‼