Zmiana klimatu czy sterowanie pogodą?

Podobne

Udostępnij

✅ Zmiana klimatu czy sterowanie pogodą❓

Zmiana klimatu czy sterowanie pogodą?Źródło

12 KOMENTARZE

 1. Do znudzenia widać niekończące się wypowiedzi na temat jak w Polsce jest źle, że zmierzamy do prawdziwej tragedii polskiego Narodu.
  Polski Parlament to istny cyrk na kołach. Pchają nas do wojny jak opętani. Wszystkie decyzje o nas, podejmują bez nas. Rozwiązanie tych problemów i to oparte na naszej Konstytucji mamy przed nosem. Mamy „gotowca”, żeby podjąć wszystkie możliwe kroki, aby to polski Naród decydował sam o sobie.
  Wystarczy tylko pod tym rozwiązaniem się zjednoczyć: https://static1.squarespace.com/static/57698667d2b8574e2db7710a/t/65b5181de069aa4ffcd09f3a/1706367005472/PDB2.pdf?fbclid=IwAR3GrOA8mQ1Z5W4oHikuxYkv1NptsJjbGXngryZ1vzrQfKANR56WrVvfSN4

 2. Ani jedno ani drugie. Ja uważam że jest to wykorzystanie głupoty większości społeczeństwa, lubich niechęci do drążenia tematu. Ludziom się nie chce dowiadywać – wystarczy im coś wmówić, dodać kupionego experta, przylobbować za pomocą głupiej lewicy i gotowe.

  Klimat się zmienia.
  Ale to jest normalny proces! 500 lat temu układy temperatur były zupełnie inne! Lisy polarne biegały tam gdzie teraz już nie mogą i na odwrót.
  Z tym że człowiek jako gatunek nie ma na to żadnego wpływu. Cała ta ekologia to pompowanie kasy.
  Lewicowy zachód zauważył, że europa to łyka.
  Sam bym to pchał w te strone na ich miejscu, bo z tego są przepotężne pieniądze. Drenuje się nie tylko małe społeczeństwa, ale całe kraje.
  Wystarczy zagrać takim Donkiem czy sprytnie rozegrać Morawieckiego i cyk. Klimat się zmienia przez samochody.

  A wystarczy się zastanowić i zagłębić.
  No tak, to zbyt wiele.
  Łatwiej popatrzeć na ekran TV.

 3. Oczywiście ze steruja,we Wloszech od lat obserwuja celowe podpalenia a za tym alarm o rzekomym ociepleniu klimatu.W zeszlym roku tak bylo w Gargano gdzie przy stosunkowo niskiej temperaturze doszlo do pozaru,oczywiscie zwalono na klimat😁

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj