Zlikwidować abonament radiowo-telewizyjny! Krzysztof Tuduj

Krzystzof Tuduj, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztoftuduj5136

#Konfederacja #KrzysztofTuduj #AbonamentRTV
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

1. Szanowna Konfederacjo, bądźcie mądrzejsi niż ta zdegenerowana banda pijaków i pasożytów którą musimy oglądać na mównicy sejmowej. Zróbcie coś pożytecznego dla społeczeństwa i zablokujcie sprzedaż alkoholu na stacjach benzynowych. Państwo, sprzedające alkohol kierowcom jest odpowiedzialne za tragedie drogach. Koszty społeczne gigantyczne, osierocone dzieci, osadzeni w więzieniach, inwalidzi, utrata pracy. Państwo nie powinno zarabiać pieniędzy na takich tragediach. Hipokryci zaostrzają kary a półki z alkoholem uginają się na stacjach benzynowych. Czy nie ma w tym kraju myślących ludzi? Co za debile na to pozwalają? W Norwegi dzieci nie giną pod kołami samochodów bo kierowcy nie „zatankują” tam alkoholu na stacji paliw. U nas pobocza pełne butelek po alkoholu. Zróbcie coś z tym bo ten kraj tonie w alkoholu.

2. Absolutnie! kto to slyszal placic za cos czego sie nie uzywa, a nie ma zadnego powodu zeby ogladac telewizje w telewizorze, czy sluchac radio w radio. to wszystko co mnie interesuje jest na internecie, i do tego w wielu wersjach, z roznymi point ot view.
    nie ogladam telewzji od 25 lat z wyjatkiem telewizji Republika czy Radio Lublin a oba na internecie.