Zgodziliśmy się na wspólne hasło wyborcze „Łączy nas wolność!”. Dlaczego? Bo jesteśmy wolnymi obywatelami, jesteśmy ludźmi, którzy korzystają ze swoich praw i którzy chcą tych swoich praw bronić! Jesteśmy ludźmi, którym nikt z zewnątrz, ani z central partyjnych, ani z zagranicy, nie dyktuje tego, co mają robić w życiu społecznym. My sami decydujemy!

Niektórzy wystartują z komitetów lokalnych, które będziemy lokalnie współtworzyć. My sami od tygodni negocjujemy dziesiątki, o ile nie setki lokalnych porozumień, z których idziemy w tych wyborach, z których będziemy zdobywać miejsca, przyczółki. Po co?
➡️ Po to, żeby zadbać dobrze o interesy naszych wyborców i zarazem wszystkich Polaków, bo tutaj kolizji nie ma.
➡️ O to, żebyśmy mieli mądrze zarządzane samorządy, gospodarność, żeby nie było marnotrawstwa, żeby nie było wykorzystywania publicznych pieniędzy dla własnych korzyści przez tych, którzy rządzą, przez różne kliki.
➡️ Żeby nie było wykorzystywania pieniędzy publicznych na różnego rodzaju ideologie, które bardzo negatywnie oceniamy.

✅ My tutaj, z perspektywy tych wszystkich szaleństw, które w tej chwili przychodzą do Polski z zagranicy, jesteśmy siłą umiarkowaną! Siłą, która chce, żeby samorząd zajmował się rządzeniem i sprawami lokalnymi, a nie reformowaniem kogokolwiek w duchu jakiejś ideologii.

1. Cezary Przybylski
    @PrzybylskiCez • Obserwuj
    Bezpartyjni Samorzadowcy nie maja
    zadnego sojuszu z Konfederacja. Do
    wyborow samorzadowych idziemy z
    wasnego, bezpartyjnego komitetu.
    Sprzeciwiamy sie wykorzystywaniu
    marki oraz nazwy @BezpartyjniSam i
    sygnowaniu nia sojuszy, które sa
    sprzeczne z naszymi wartosciami.