„Zdrajcy”. Konfederacja chce powołania trzech kolejnych komisji śledczych

Politycy Konfederacji też chcą powołania komisji śledczych. Na konferencji zaprezentowali swoje projekty. Przed jedną z nich miałby stawić się Donald Tusk. Chodzi o sprawę umorzenia długu Gazpromu.

Pierwszy projekt utworzenia komisji, który zaprezentowano na konferencji, dotyczy polityki energetycznej. – Polityki energetycznej, która nie ogranicza się jedynie do ośmiu ostatnich lat. Polityka energetyczna, polskie kopalnie, polskie elektrownie są sytematycznie niszczone od lat co najmniej 20 – powiedział poseł Michał Wawer.

Politycy zamierzają pytać m.in. o elektrownię Ostrołęka, ale nie tylko. Chcą, by przed komisją „stanął Donald Tusk, by odpowiedzieć na pytanie: co się stało z miliardem zł długu, który Gazprom był winien Polsce, a który został w tajemniczych okolicznościach umorzony” – dodał Wawer.
#konfederacja #pis #tusk

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶

1. Chciałbym zwrócić uwagę na hiPOkryzje rotacyjnej Hałowni. Hałowenia w stanie rotacyjnym balował ostatnio w Białymstoku a za płotem na granicy marzli na mrozie migranci z małymi dziećmi. Gdzie jego empatia ? Gdzie Janina Ochujska i jej aktywiści ? Gdzie pos. Scerba z pizzą ?

2. panie pośle, gdy Konfederacja wygra wybory będziecie mogli powołać jednocześnie nawet 100 komisji a teraz nie siejcie zamętu. Gdyby jednocześnie powołać komisje do wyjaśnienia wszystkich afer to 460 posłów byłoby za mało. Gdyby pisowcy mieli coś na premiera Tuska to dawno już by był za kratami.