„Zdrajca rolników”, „Pan nie kłamie!”. Kołodziejczak kontra TV Republika

Podobne

Udostępnij

#rolnicy #kołodziejczak #republika
Konferencja prasowa w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W pewnym momencie doszło do starcia Michała Kołodziejczaka z pracownikiem TV Republika.

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶
🔶🔶🔶
🔶🔶🔶

żródło

26 KOMENTARZE

 1. Witam Ciepło Szanowny Panie Moderatorze…
  Chcę poznać Pana opinię na temat teorii, która zakłada że większość ludzi jest nosicielami microchipu umieszczonego w wypełnieniu stomatologicznym, który kontroluje ich procesy życiowe łącznie ze stanem wiedzy i świadomości tzn mogą myśleć tylko o tym co dopuszcza do ich głowy microchip lub operator programista który ma dostęp do panelu sterowania ale przecież wiadomo że nie ma wystarczającej liczby informatyków żeby sterować wszystkimi ludźmi tzn ciemna masa leci na autopilocie a tylko wybrańcy tacy jak prezydent, premier, policjant, niewygodny dyrektor banku czy dentysta zasługują na indywidualne sterowanie.
  Rozumiem Pana wątpliwości bo przecież na pierwszy rzut oka wydaje się to mało prawdopodobne no ale przecież przeciętnemu Polakowi żyjącemu w roku 2000 też wydawało się mało prawdopodobne że za kilka lat będzie miał osobisty komputer z dostępem do internetu w swojej kieszeni a za jego pomocą będzie mógł oglądać to co dzieje się u niego w domu samemu spędzając czas na wakacjach w Telawiwie, nawet nie przeszło mu przez myśl że toaleta na Niemieckiej stacji paliw automatycznie przeanalizuje kiedy zakończył dosiadanie deski klozetowej i w odpowiednim momencie odda się automatycznemu oczyszczaniu przed następnym klientem. Przecież Mosad czy CIA albo Pentagon w tym samym czasie pracowali już nad technologią o wiele bardziej zaawansowaną niż ta która udostępniana byla cywilom.
  Przyjmując z wiadomych względów że zwykli ludzie otrzymują wiedzę i technologię przynajmniej z kilkudziesięcioletnim opóźnieniem należy spojrzeć na zagadnienie z należytą dawką dystansu i obiektywizmu. Przejdźmy więc do faktów:
  EEG- nieinwazyjna metoda diagnostyczna i badawcza służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu to rok 1875!!! Szybko dochodzimy do wniosku że od ponad stu lat procesy mózgowe i odpowiadające tym procesom odpowiednie pole elektromagnetyczne jest znane i badane. Przejdźmy do aktualnych publikacji Neuralink z których dowiadujemy się że za pomocą micro chip można sterować małpą widzieć na monitorze to co aktualnie obserwują zachipowane myszy czy też wyleczyć człowieka po uszkodzeniach neurologicznych a w 2009 roku został złożony patent który mówił o umieszczaniu mikrochipu GPS pod plombami stomatologicznymi (US20090237236 A1).
  Dodatkowo okazuje się że unerwienie szczęki prowadzi do centralnego punktu w mózgu.
  Po zapoznaniu się w publikowanymi materiałami i założeniu że zwykli ludzie nie otrzymują nowinek technologicznych w czasie rzeczywistym oczywiste staje się że ktoś kto chciałby kontrolować wszystko i wszystkich na tym Świecie i miałby taką możliwość nie pochwali się o tym nigdy żadnym zgłoszeniem patentowym. Wystarczy zachipować jednego dentystę który będąc już cyborgiem chipuje około 7000 pacjentów…W krótkim czasie zanim ktokolwiek się zorientuje można przejąć kontrole nad umysłami większości ludzi.
  Z niecierpliwością czekam na Pana komentarz w tej sprawie chociaż wiem, że smutni Panowie dbają o to żeby nikt tego tematu nie poruszył przez następne 100 a może i więcej lat. Życzę dużo zdrowia Panie Moderatorze i zapraszam Pana i widzów do Leżajska , stolicy Światowego oświecenia miejsca gdzie zjeżdżają się najwybitniejsze czarne kapelusze tego Świata ostatnio nawet nowe Solbusy z wojennej Ukrainy pielgrzymują .
  P.S
  Jak zacząłem drążyć temat chipów to okazało się że wszystkie analogowe automaty do RTG w okolicy Leżajska uległy awarii i nie wiadomo kiedy przyjedzie serwis a cyfrowe robią za każdym razem inny obraz mojego uzębienia… Dentyści nie chcą wyrywać zębów tym bardziej bez zastrzyku( przy za dużej dawce można zostać sparaliżowanym) a kiedyś rwali na żywca. Oficer dyżurny na komendzie mówi że Policja nie jest od wszystkiego a podczas próby poinformowania Służby Kontrwywiadu Wojskowego usłyszałem żebym opisał sprawę w e-mailu… 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

  https://youtu.be/fovgkvTLWD4?feature=shared

 2. Typowy polski polityk jak się zarzuca mu konkretny argument to nie ma merytorycznej odpowiedzi tylko zaraz już, że PIS jest winny temu, że rolnicy strajkują, bo to zaniedbania były itp.. W Niemczech też PIS winny? czy PIS jest też w Hiszpanii?. Cała Europa protestuje przeciwko temu syfowi z Ukrainy, a jak ktoś ma przeciwne zdanie to ja nie mam problemu by go tym spleśniałym syfem nakarmić. Teraz jak jest afera to produkty potaniały, ale wcześniej była ciągle taka sama cena mimo, że surowiec był 3x tańszy i kto na tym zarobił :)? Póki co PiS za swojego rządu wprowadził jakieś embargo, a Tusku to nawet na granice się nie pofatyguje. Polityka w myśl "fur Deutschland", współczuje dla Kołodziejczaka, że został jej świadomą ofiarą.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj