ZDECYDOWANY KOMENTARZ KONFEDERACJI PO POSIEDZENIU RADY BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO!

Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższymi linkami:

✅ Patronite:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #WAWER #sejm

#ZDECYDOWANY #KOMENTARZ #KONFEDERACJI #POSIEDZENIU #RADY #BEZPIECZEŃSTWA #NARODOWEGO

1. Od czasu Referendum 2023 i 4 wspaniałych pytań wiadomo, że nie chciano zapytać Polaków o sprawy najistotniejsze. Pytanie o lasy państwowe (przyszłe majątki oligarchów), wiek emerytalny, barierę, imigrantów. No i co może z tego wywnioskować Polski Rząd lub obywatel/obywatelka RP? Bo ja uważam, że niewiele z tego wynika w temacie: Ukrainy i Unii Europejskiej, NATO, rozwoju Wojska Polskiego, transportu i handlu zagranicznego, budowy elektrowni atomowych, … etc. Nie było w tym niczego na co ludzie czekają, pomimo, że wszyscy chcą rozwoju. Więc dlaczego o to nie zapytano? Jaki był cel tego aby o to nie zapytać? Referendum to było niepotrzebne i nie powinno zostać przeprowadzone za pieniądze nas podatników. Odpowiedzi na pytania były wiadome zanim ono się odbyło (kto nie wierzy to niech sprawdzi wyniki procentowe samemu).

2. Dla nich wszystkich ukr to znakomita pralnia naszych ciężko zarobionych pieniędzy wyślemy im miliony zł na na pomoc a i tak 70-80% wróci do Polski lecz nie do budżetu a do kieszeni wszelkiej maści polityków bo kto niby ma kontrolować wydawanie tych pieniędzy na ukr. hehe taka jest prawda!! Jeszcze pchają nas zwykłych Polaków do wojny !!