ZAWSZE PO STRONIE LUDU PRACUJĄCEGO No nie, jednak nie. Lewica chce podnosić cen…

🚩🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ ZAWSZE PO STRONIE LUDU PRACUJĄCEGO‼ No nie, jednak nie. Lewica chce podnosić ceny prądu, ale tak, żeby się Polacy nie zorientowali‼🤔

✅ Znamy poseł Żukowską z jej talentu oratorskiego i zawsze z radością przyjmujemy kolejne popisy. Jak to określił premier Miller, milczenie jest szansą, z której ta Pani nie korzysta. Wypsnęło się jej i tym razem – dokładnie wczoraj, w ,,Śniadaniu” red. Rymanowskiego w Polsat News. Był tam też obecny nasz Prezes, Krzysztof Bosak i wyjaśniał systemowym politykom zagładę, do której dążą podpisując się pod zieloną eurobiedą, więc nie mogliśmy nie oglądać💪

🏳️‍🌈 Niefortunny przypływ szczerości poseł Lewicy kazał jej powiedzieć: „Uwalnianie cen energii w lipcu jest lepsze, niż w grudniu, czyli w okresie grzewczym. ZANIM SIĘ POLKI I POLACY ZORIENTUJĄ, O ILE TAK NAPRAWDĘ UROSŁO, TO MINIE PÓŁ ROKU.”.

A więc ponownie mieliśmy rację. Tu nie chodzi o ułatwienie życia 🇵🇱 Polakom i zmniejszenie cen prądu. Oni nie zamierzają, tak jak my, walczyć z ekofanatyzmem UE, z FitFor55, z Zieloną Biedą, z dekarbonizacją naszego kraju, który na węglu stoi i węglem żyje. Nie. Oni chcą, by to wszystko dalej się działo, ale bez wiedzy ludzi‼️ Dla nich nie jest problemem, że biznes umiera, a przemysł ucieka za granicę, gdzie ceny prądu są o kilkadziesiąt procent niższe.

🛑 Chcą dalej grabić Polaków z ich ciężko zarobionych pieniędzy takimi choćby wynalazkami jak certyfikaty emisji CO2 w systemie ETS, które w tej chwili odpowiadają za ponad połowę ceny energii. Chcą, razem z KO i Trzecią Drogą, zadziwiająco podobną do dwóch poprzednich golić Polaków na ekologicznej religii do ostatniego grosza. Drogę pod to przygotował im Morawiecki z PiSem, a teraz wystarczy tylko kontynuować.

Tak oto prezentuje się elyta naszego nowego rządu. Świetnie sobie Polacy wybrali, jak od 30 lat wybierają.

✅🇵🇱 Konfederacja jako jedyna jest od początku do końca przeciwna tym absurdom. Żadnego udawania i mydlenia oczu. Należy jednostronnie wypowiedzieć unijną politykę ekofanatyzmu i uratować kolejne pokolenia przed nędzą i kryzysem żywnościowym zagrażającemu biologicznej egzystencji.

Podajcie dalej‼️

182 osób polubiło posta