ZAPRZYSIĘŻENIE RZĄDU MORAWIECKIEGO [NA ŻYWO] Piotr Szumlewicz, Jacek Wilk, Wadim Tyszkiewicz

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 O godzinie 16.30 w Pałacu Prezydenckim odbędzie się uroczystość zaprzysiężenia nowego rządu Mateusza Morawieckiego, który nie ma szans na zdobycie wotum zaufania w nowym Sejmie. Dziś gośćmi będą: Piotr Szumlewicz, Jacek Wilk z Konfederacji oraz senator Wadim Tyszkiewicz. Startujemy na żywo o 10:00. Bądźcie z nami!
➡ Czytaj więcej:
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#morawiecki #rząd #sejm #szumlewicz #konfederacja #piotrszumlewicz #zaprzysiężenierządu #andrzejduda #duda

1. Kaczyński stworzył rząd , który za 2 lub 4 lata zmieni eklektyczną Koalicję Obywatelską , która przegadała zwycięstwo wyborcze . Mielenie ozorami wTVN szybko zbrzydnie wyborcom . Taka Olejnik jest już obecnie nie do oglądania. Przejęcie władzy skopały obie ze sobą rywalizujące ugrupowanie. W mediach będacych własnością obcych korporacji jeden wielki skowyt.