Zapraszam do oglądania #RadioWnet

Podobne

Udostępnij

Zapraszam do oglądania #RadioWnet ✌🏻Źródło

26 KOMENTARZE

 1. WYRZUCIMY UNIJNE BZDURY DO KOSZA !

  Zostały już tylko niecałe trzy tygodnie do wyborów europarlamentarnych. To ostatnie chwile na to, abyśmy przekonali wyborców do naszych kandydatów, którzy jako jedyni oferują walkę z unijnymi regulacjami, których celem jest zniszczenie naszej niepodległości i odebranie nam wolności. Mijająca kadencja Parlamentu Europejskiego zostawiła nam dziedzictwo unijnej polityki klimatycznej, na którą zgodził się Mateusz Morawiecki, a którą teraz obiecuje realizować Donald Tusk. Musimy dobrze nakreślić różnice pomiędzy nimi, a Konfederacją. Od niemal dwóch dekad PiS i Platforma próbują polaryzować społeczeństwo, ale w sprawie polityki unijnej nie różnią się od siebie niczym prócz gadania.

  Idziemy po nich posprzątać!

  Obozy polityczne Jarosława Kaczyńskiego oraz Donalda Tuska doprowadziły do przyjęcia szeregu unijnych absurdów, które teraz trzeba wyrzucić do kosza, gdyż projekty eurokratów niosą za sobą przerażające konsekwencje dla Europejczyków. Gdy pomyślę o minionych latach, to Unia Europejska mocno się pod tym kątem zmieniła.

  Oczywiście, już wcześniej urzędnicy z Brukseli mieli głupie pomysły, ale budziły one raczej śmiech i irytację, że łożymy na te bzdury z własnych podatków. Takimi absurdami był zakaz dmuchania balonów dla dzieci do lat ośmiu, uznanie ślimaka za rybę lądową czy unijne standardy krzywizny banana.

  Dziś to już nie tylko memiczne dyrektywy, a wielkie akty prawne prowadzące nas ku nędzy. Nie możemy pozwolić na uwstecznienie Polski i Europy. Jeśli chcemy żyć normalnie, to musimy odrzucić te wszystkie wariactwa. Dlatego Konfederacja zamierza wyrzucić do kosza:

  ● Zakaz rejestracji aut spalinowych

  ● Dyrektywę budynkową

  ● Pakiet Fit for 55

  ● Zielony Ład

  ● Pakt migracyjny

  Jeśli dziś nic z tym nie zrobimy, to przeciętny Polak za 10 lat będzie musiał płacić olbrzymie rachunki za energię i ogrzewanie, będzie obarczony kredytami klimatycznymi, które będziemy masowo zaciągać, aby spełnić unijne normy emisji gazów cieplarnianych przez nasze domy i mieszkania. Już dziś ceny nieruchomości w dużych miastach windują do poziomów, które są nieosiągalne dla młodych ludzi. Te problemy tylko się pogłębią. Bez samochodu, bo ten będzie nielegalny, będzie musiał się poruszać przepełnioną komunikacją miejską wraz z nielegalnymi przybyszami z Afryki, którzy przyjadą do nas na podstawie Paktu Migracyjnego. Czy chcemy takiej przyszłości?

 2. Panowie Krzysztofowie.
  Proszę o uzmysłowienie mieszkańcom małych miast I wsi że wybory 9 czerwca to walka o stan przede wszystkim ich portfeli.MAŁO NAS MAŁO NAS DO PIECZENIA CHLEBA….
  DLACZEGO MIESZKANCY MAŁYCH MIEJSCOWOSCI POWINNI WZIĄĆ UDZIAŁ W WYBORACH DO PE

  Jest sprawą oczywista, że głosy mieszkańców niewielkich miast a przede wszystkim wsi powinni wziąć udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego…I to nie dlatego , że wygrają wówczas zwolennicy jednej wielkiej Europy tylko dlatego, że sami mają do przegrania najwięcej….
  Zielony Ład to klęska Polski malomiasteczkowej i Polski wiejskiej.
  Ja już nie mówię o rolnictwie, bo to wiadomo.
  Nie mówię o wiatrakach stojących koło domu, choć o tym niewiele wiadomo.
  Pokażcie mi dom wiejski zeroemisyjny. Wiele z nich jest jeszcze na poziomie G, ale A czy B to rzadko kto jest w stanie osiągnąć. Gotuje się na gazie a domy ogrzewa wprawdzie co ale albo kopciuchami albo gazem. Ocieplenie, założenie pomp ciepła, całkowita rezygnacja z tych kominków, które jeszcze nie tak dawno były znakiem statusu. Dopłaty unijne sprzyjały rozbudowie domów wiejskich i domów jednorodzinnych w małych miasteczkach….
  Ci z dużych miast sobie poradzą…Albo mają kupę forsy albo mieszkają w blokowiskach i tam koszty ocieplenia i zmian w ogrzewaniu rozłoży się na wielu lokatorów czy to spółdzielni mieszkaniowych czy wspólnot…Im większa tym mniej odczuwalny kredyt. Kredyt wzięty na lata…A ty mieszkańcu wsi czy domku jednorodzinnego w małym miasteczku martw sie sam…Nie masz zdolności kredytowej to twoja sprawa…Jesteś już obłożony kredytami – trzeba było nie brać…
  Teraz kwestia przemieszczania się..
  W dużych miastach fakt – jest komunikacja miejska. Tereny wiejskie i malomiasteczkowej są jej pozbawione. To teraz albo płacicie za to że jeździcie ropniakiem czy benzyniakiem , albo kupujecie elektryka którym do pola już nie pojedziecie. Potem okaże się że wasze ciągniki też są nieekologiczne i musicie kupić elektryki….No bo jak się do miasta dostaniecie. ? Jak zrobicie zakupy? W chałupie jest teraz dwa trzy samochody….I co dalej???
  Pojedziecie w nieznane….niektórzy mają tam już rodziny…Czy wszyscy?
  A ci, którzy na starość przenieśli się do tych slow town?
  Musicie iść do wyborów! To jest walka o Wasz byt!!
  Myślicie że zarobicie na turystach???
  Jak wprowadza euro, jak przyjadą turyści z Afryki to już chętnych nie będzie…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj