Zapowiedź obejścia wyroku TK uchylającego niekonstytucyjne przepisy uderzające w…

Podobne

Udostępnij


Zapowiedź obejścia wyroku TK uchylającego niekonstytucyjne przepisy uderzające w prawo do życia dzieci pokazuje jak bardzo mylili się ci, którzy uważali, że „tamat nie wróci”, póki prezydentem jest Andrzej Duda.
Zanosi się na powtórkę z rozrywki, czyli próbę zmiany Konstytucji uchwałą Sejmu. To rodzi ryzyko prawdziwego dualizmu prawnego, dalszych naruszeń praworządności i podstawowych konstytucyjnych praw. Jako opozycja będziemy patrzyć im na ręce i bronić najsłabszych. Bronić praw i wolności, w tym prawa do życia. Radykalizm spod znaku pioruna musi zostać powstrzymany!Źródło

24 KOMENTARZE

  1. Bosak bo masz kasę z naszych podatków (a teraz i twoja żona) żebyście mogli mieć dziecko za dzieckiem. Zapewnijcie rodzinom w których się rodzą dzieci śmiertelnie chore opiekę oraz godne pieniądze na życie ich i tych dzieci, zapewnijcie 100 % służbę zdrowia dla nich, a potem filozofuj czy takie dzieci mają się rodzić. Zlikwiduj patologię co po % mają jedno za drugim. Załatw pełne uświadamianie, antykoncepcję za free, a potem się wypowiadaj.

spot_img