Zakończyła się druga edycja Everestu. Tym razem wydarzenie trwało dwa dni. Pierw…

Podobne

Udostępnij


Zakończyła się druga edycja Everestu. Tym razem wydarzenie trwało dwa dni. Pierwszy dzień w całości poświęcony był networkingowi. Drugiego dnia odbyły się wszystkie prelekcje i panele oraz kontynuowaliśmy networking. Z Waszych opinii wynika, że wydarzenie było zorganizowane raczej dobrze 🙂 Jak zawsze były drobne niedociągnięcia oraz rzeczy do poprawy, za rok nad nimi popracujemy. Wiele osób mówiło mi, że mieliśmy naprawdę dobrze zorganizowany networking, dzięki czemu nawet introwertycy, którzy nie potrafią odezwać się do obcej osoby, zostali wręcz zmuszeni do nawiązywania kontaktów 🙂

To były dobre i intensywne dwa dni. Mogliśmy się od siebie wiele nauczyć, wymienić doświadczeniami, poznać nowe osoby, a także wesprzeć Fundację Siepomaga, dla której na zakup karetki neonatologicznej zebraliśmy w kilku licytacjach kilkaset tysięcy złotych. Bardzo cieszę się, że na licytacji udało się sprzedać dwie kolacje ze mną, za łącznie 100 tysięcy złotych!

Everest nie odbyłby się, gdyby nie pomoc i obecność wielu ludzi. W pierwszej kolejności dziękuje mojemu fantastycznemu zespołowi, który wziął na siebie organizację całego wydarzenie, dzięki czemu mój wkład ograniczył się do bawienia się na miejscu i poznawaniu nowych ludzi 🙂

Bardzo dziękuję wszystkim prelegentom za przyjazd na Everest: Krzysztofowi Stanowskiemu, Jackowi Bartosiakowi, Rafałowi Sonikowi, Pawłowi Ossowskiemu, Wojciechowi Kaczmarczykowi, Jarkowi Bienieckiemu, Wojciechowi Plonie, Dawidowi Pałce i Mateuszowi Wróblowi. Dziękuję Paulinie Klimek za poprowadzenia całego wydarzenia, a także naszym panelistom z rynku kapitałowego: Wojciechowi Iwaniukowi, Wojciechowu Pysiewiczowi, Dawidowi Sukaczowi oraz Pawłowi Biedrzyckiemu za poprowadzenie panelu.

Dziękuję tygodnikowi Do Rzeczy za patronat medialny a Michałowi Lisieckiemu za obecność i ciekawą rozmowę.

Dziękuję też wszystkim uczestnikom wydarzenia. Mam nadzieję, że nie zawiedliśmy oczekiwań i zaufacie nam również za rok.

Już teraz mam głowę pełną pomysłów, czym zaskoczyć Was na kolejnej edycji. Do zobaczenia za rok!


zakończyła się druga edycja everestu. tym razem wydarzenie trwało dwa dni. pierw...
zakończyła się druga edycja everestu. tym razem wydarzenie trwało dwa dni. pierw...
zakończyła się druga edycja everestu. tym razem wydarzenie trwało dwa dni. pierw...Źródło

19 KOMENTARZE

  1. Zaczynam rozumieć atak na Everest rok temu. Słynne fora ekonomiczne są kontrolowane przez globalistów. Służa do urabiania i przekazywania poleceń zgodnie z wytycznymi Davos. Everest jest czymś nowym poza ich kontrolą. Boją się.

  2. A Justyna Krasowicz z Korony, kandydatka z Łodzi, 2 na liście, była ⁉️ Wygłosiła swój wykład na temat niekorzystnych dla Polski zakupów amerykańskich F16 i wątpliwości co go uczestnictwa Polski w NATO ⁉️ To już nie tylko Unia wam przeszkadza ale o NATO ⁉️ Maski opadły ‼️

  3. Nasz kraj w chuj potrzebuje takich wydarzeń gdzie nasi rodzimi przedsiębiorcy biznesmeni ludzie sukcesu nie tylko dzielą się wiedzą ale też nawiązują kontakty między soba oraz tymi którzy wchodzą w świat biznesu.

spot_img