„ZAKOMPLEKSIONY LIBERAŁ” MICHAŁ WAWER BEZ OGRÓDEK O KACZYŃSKIM

Podobne

Udostępnij

„ZAKOMPLEKSIONY LIBERAŁ” MICHAŁ WAWER BEZ OGRÓDEK O KACZYŃSKIM
🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Wybory europejskie, komisja ds. wpływów rosyjskich, czy unijne polityki jak pakt migracyjny czy Zielony Ład były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Michałem Wawerem, posłem Konfederacji, w ramach programu „Rozmowa Gońca”. Michał Wawer odniósł się także do pomysłu utworzenia Tarczy Wschód, wprowadzenia euro w Polsce, czy do sposobu uprawiania polityki przez Jarosława Kaczyńskiego.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – „Tak mieszka Zbigniew Ziobro” wyświetlono 800 tys., a materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” ponad 700 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Sonda Polska”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy, jak jest.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#wawer #michałwawer #konfederacja

żródło

#ZAKOMPLEKSIONY #LIBERAŁ #MICHAŁ #WAWER #BEZ #OGRÓDEK #KACZYŃSKIM

11 KOMENTARZE

 1. Unia nie koncentruje się na Polsce, ale na wszystkich państwach. Nie ściemniaj Wawer i przestań bredzić. Bezkarnie mówisz co chcesz, bo jest kampania itd. konfa prowadzi najbardziej toporna, nudna i głupia kampanie. Mam nadzieję, że niedługo będzie jskas odpowiedzialność za słowa i różne członki typu Braun, Fritz poniosą odpowiedzialność, a ty nienachalny znawco Unii przestaniesz szerzyć kłamstwa…

 2. Lubie Wawera , ale jakby wiedzial , co znaczy liberlizm od strony filozoficznej ( a jak wiadomo filozofia jest podstawa racjonalnego dzialania ) , to zakladam ,ze zmodyfikowalby swoje postrzeganie rzeczywistosci .
  Zreszta to dotyczy wszystkich innych o podobnych konotacjach umyslowych .

  Zainteresowanym polecam bezcenne wyklady :
  "Czym jest liberalizm cz I ks prof Tadeusz Guz"
  czy
  "Transformacja od komuny do liberalizmu (1/5) prof. Henryk Kiereś"
  "Profesor Kiereś o polityce i demokracji cz 1"

spot_img