Zaczyna się ABW ARESZTOWAŁO PODEJRZANEGO O WSPÓŁPRACĘ Z ROSYJSKIMI SŁUŻBAMI SPE…

Podobne

Udostępnij


🔥 Zaczyna się❓❗️ ABW ARESZTOWAŁO PODEJRZANEGO O WSPÓŁPRACĘ Z ROSYJSKIMI SŁUŻBAMI SPECJALNYMI NA TERENIE POLSKI – miał planować PODPALENIA‼ 🤯 🔥

✅ Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego aresztowała na terenie Polski Ukraińca, który jest podejrzany o współpracę z rosyjskimi służbami specjalnymi. Zdaniem samej Agencji, Zdaniem ABW mężczyzna miał planować podpalenia we Wrocławiu obiektów, które znajdują się w niewielkiej odległości od elementów infrastruktury o znaczeniu strategicznym.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, a także planowania na zlecenie rosyjskich służb specjalnych działań na terytorium RP o charakterze dywersyjnym i sabotażowym.

⛔ To NIE są błahe rzeczy‼🤯

Mówiliśmy to od dawna i powtarzamy do skutku: łatwość, z jaką Rosja może przenikać na nasz teren, do naszego państwa i jego struktur, a nawet po prostu działać na ulicach polskich miast wynika z NIEKONTROLOWANEJ IMIGRACJI i wpuszczania ludzi do Polski jak leci. Nie dotyczy to tylko kryzysu uchodźczego, który zawsze rządzi się innymi prawami, ale przede wszystkim PiSowskiej polityki OTWARTYCH GRANIC, która uczyniła z Polski LIDERA IMIGRACJI W UNII EUROPEJSKIEJ.

Temu trzeba stanowczo przeciwdziałać, ale czy obecny rząd, tak jak zresztą poprzedni, ma w ogóle chęci, by bronić Polski i Polaków❓🧐

Podajcie dalej‼


51 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj