Za kilka godzin zakończy się kampania wyborcza, którą wraz ze sztabem zaczęłam już 11 marca. W tym miejscu, już teraz chciałabym powiedzieć: DZIĘKUJĘ!

Dziękuję setkom ludzi dobrej woli, który zdecydowali się wesprzeć mnie w tej batalii. Dzięki Wam powiesiliśmy 2 razy więcej banerów, niż zakładaliśmy jeszcze w marcu. Rozdaliśmy dziesiątki tysięcy ulotek i wykleiliśmy tysiące plakatów. Wszystko to było możliwe dzięki zgranej grupie wolontariuszy, którzy sami zgłaszali się po te materiały. Dziękuję za każdą złotówkę, która wsparła moją kampanię. Robiliśmy tę kampanię razem z sympatykami Konfederacji w całym województwie wielkopolskim!

Dziękuję za każdy uśmiech i każdą uściśniętą na trasie dłoń, za każdą wiadomość z wyrazami poparcia (jednocześnie przepraszam, że nie na wszystkie zdołałam odpowiedzieć).

Dziękuję liderom Konfederacji: wicemarszałkowi Sejmu RP Krzysztofowi Bosakowi oraz posłowi Sławomirowi Mentzenowi za wsparcie i obecność podczas tej kampanii wyborczej w Wielkopolsce.

Dziękuję koleżankom i kolegom z listy – bo choć rywalizowaliśmy – jednoznacznie wspieraliśmy się na kampanijnych szlakach i nie zapomnieliśmy nawet na chwilę, że łączy nas jeden cel. Stworzyliśmy prawdziwą drużynę!

Dziękuję sztabowcom, członkom i sympatykom wszystkich partii składowych Konfederacji, którzy wzięli na siebie ciężar organizacyjny w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Dziękuję przedstawicielom mediów za relacjonowanie tych wszystkich zmagań oraz internautom, którzy także przyczynili się do szerszego dotarcia z tą kampanią.
To była największa kampania, w jakiej miałam przyjemność brać udział. Dziękuję wszystkim, którzy swoją aktywnością i dobrym słowem dawali mi dodatkowe paliwo, aby dotrwać do końca.
Za wszystkie niedociągnięcia przepraszam i obiecuję, że w kolejnych kampaniach wyciągniemy z tego wnioski!

Moja ostatnia prośba? Zostało kilka godzin, chwyćcie za telefon – zadzwońcie do rodziny, sąsiadów, znajomych. Napiszcie kilka smsów, zmobilizujcie swoje otoczenie do tego, aby w najbliższą niedzielę wziąć udział w wyborach i wybrać Konfederację! Tylko razem możemy zatrzymać ten szaleńczy marsz nad przepaść, który prowadzi Ursula von Der Leyen!

#PoPierwszePolska

89 osób polubiło posta

1. Piękna jak Zajączkowska, inteligentna jak Braun, merytoryczna jak Winnicki i błyskotliwa jak Bosak. Ma Pani wszystko co potrzeba, by być naszą polityczną Igą Świątek, czyli światową gwiazdą, której tak potrzebujemy, mimo że na nią nie zasługujemy💪