WZROST KRADZIEŻY O PONAD POŁOWĘ W 2 LATA: OWOCE POLITYKI MULTIKULTI PiSu I GOSP…

Podobne

Udostępnij


🛑 WZROST KRADZIEŻY O PONAD POŁOWĘ W 2 LATA: OWOCE POLITYKI MULTIKULTI PiSu I GOSPODARCZEGO ANALFABETYZMU PARTII SYSTEMOWYCH‼😟

✅ Nie przewidziało Wam się. Ilość kradzieży w sklepach wzrosła O POŁOWĘ W CIĄGU 2 LAT. Komenda Główna Policji podała dane za miniony rok, które napawają przerażeniem. W 2023 roku mieliśmy aż 40 000 przestępstw kradzieży (co od niedawna oznacza kradzież powyżej 800 zł. Wcześniej było to 500 zł). Z kolei wykroczenia kradzieży (poniżej 800 zł) to aż 278,5 TYSIĄCA przypadków w rok.

🛑 Tysiąc prób kradzieży DZIENNIE w Polsce. Wyobrażacie to sobie❓😟
Bardzo ciekawe, jakie są przyczyny…

Wzrost jest lawinowy. Przestępstwa kradzieży wzrosły aż o 60%, a wykroczenia – 45%. To statystyki pokazujące prawdziwy upadek bezpieczeństwa w Polsce. A przecież to tylko kradzieże SKLEPOWE. Gdzie napady, włamania, pobicia, gwałty, rozboje, handel narkotykami i wszystko inne❓

✅ Powiedzmy sobie jasno: policja ukrywa dane o narodowości przestępców nie bez powodu. Nie chcą mówić o tym przed kamerami, ale w prywatnych rozmowach z przedstawicielami Konfederacji przyznają na przykład, że choćby gangi Gruzinów są prawdziwą plagą, z którą nie potrafią sobie poradzić. Niedawno mieliśmy też plagę gwałtów w pseudotaksówkach. To wszystko problemy multikulti, które ściągnął na nas PiS.

✅ Ale nie możemy zrzucać winy tylko na imigrację. Polacy szalenie zbiednieli przez ostatnie 3 lata. A może powiedzmy szczerze – zostali zubożeni. Lockdown, tarcze dla wybranych, masowy dodruk pustego pieniądza, zalanie rynku kapitałem, wiele absurdalnych operacji, które dobiły gospodarkę. Za tym głosowały ochoczo wszystkie partie systemowe. Konfederacja jako jedyna nie przyłożyła do tego ręki, co spotkało się z powszechną krytyką. Niezależnie od głosów otoczenia i sondaży, przewidywaliśmy co nastąpiło: Polacy zbiednieją, gospodarka „klęknie”, a zapłacimy wszyscy.

✅ Rozliczmy winnych i naprawmy Polskę‼
Podajcie dalej‼

88 osób polubiło posta

Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj