Wystąpienie Wicemarszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka na III Apelu Pamięci Żołnierzy Wyklętych!

Wieczorne obchody w Warszawie
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Konfederacja #Wyklęci #NSZ
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

1. UE to nowa forma tyrani. Mamy do czynienia z formą niesprawiedliwego rządu, szczególnie niebezpieczną ze względu na cel dla których jest ustanowiona oraz środków, którymi posługuje się dla ich realizacji. Im bardziej ktoś odchodzi od swego właściwego celu tym bardziej staje się niesprawiedliwy i nieprawy. Cele UE nie tylko odchodzą od założonych celów rządzenia, ale wręcz sprzeciwiają się im. UE ubóstwia samą siebie, gdyż ona sama, to znaczy zjednoczenie świata staje się najwyższym dobrem, czymś co istnieje samo dla siebie, czemu wszystko musi być podporządkowane.