WYNIK WYBOROW W POLSCE KLĘSKA CZY NADZIEJA? : Ze smutkiem przyznaję po wyborac…

WYNIK WYBOROW W POLSCE
KLĘSKA CZY NADZIEJA?

:

Ze smutkiem przyznaję po wyborach ,że szału nie ma , mało tego jest mi wstyd , bo to co się stało w Polsce przy przy okazji wyborów do UE , prawdziwie mną wstrząsnęło.
Niby byłam na to przygotowana w pewnym sensie, ale ocena oświecenia mózgów i tzw. przebudzenia w narodzie jawiła mi się procesem, ktory zatoczył jednak szersze kręgi. Niestety!
Polacy wykazali czarno na białym, że w dalszym ciągu w ogromnym procencie są narodem niewolników a lewactwo ma siłę łączenia się w nienawiści przeciw prawicy, religii i patriotyzmowi i w przemożnej chęci dorwania się do koryta.
Dlaczego tak się dzieje ? Na to pytanie odpowiedź jest skomplikowana i bardzo wielu z nas wie, że ponura historia ma tu swój niebagatelny udział . Ale wyjaśnianie przyczyn ludzkich zachowań , każdej grupy społecznej z osobna, a potem razem wziętych, zajęłoby potężną ilość czasu, a czasu szkoda
a więc skrótowo, bo za chwię oddaję swój komputer na złom i ogłaszam przerwę.

Złośliwą satysfakcję odczuwam uświadamiając sobie po raz X- ty walory intelektualne i moralne członków rządu, posłów , a dziś grupy europosłów , która zostala wyłoniona z przyczyn nie do końca jasnych z prominentnych działaczy mało lubianej przeze mnie koalicji. To cieszy bo zdrowy rozsądek nakazuje myśleć że jakość niewiele ma wspólnego z ilością. Ci drudzy, pozorowani adewrsarze, idący łeb w łeb z aktualnie rządzącymi , trwający nadal przy żłobie , tym razem unijnym, zamierzają w najbliższej przyszłości bronić Polski przed swoimi wdrożonymi już pomysłami, albo przed zaakceptowanymi bez słowa protestu wykwitami chorej wyobraźni eurokołchozu. Tu już wiara w głupotę narodu i słabą jego pamięć dochodzi mocno do głosu.
Jedni więc robią naród w konia podstępem, inni, ci nowsi, na rympał. To niemal jedyna różnica z grubsza biorąc.
Mamy teraz tych TRZECICH, których nikt zorientowany nie myli z Trzecia Drogą.
Tu nikt nie pakuje plecaka na wszelki wypadek, nikt nie rozdeptuje Putina na miazgę. To kilku zaledwie ludzi ,którzy reprezentują , wysoki intelekt znając przy tym języki, w większości trzymając się zasad przyzwoitości jako Polacy, Katolicy, Patrioci .Ale dzisiaj interesuje mnie to, co ta garstka jest w stanie zrobić w PE. Jeśli utworzy się koalicja krajów, reprezentantow eurosceprycyzmu i ich interesy narodowe nie będą na kursie kolizyjnym, to blokowanie wielu szaleństw chyba jest możliwe?
Dlaczego jestem zła ? Dlatego, że tzw. skrajna prawica Francji i tzw. skrajna prawica Niemiec, naszych największych eurokołchozowych „przyjaciół” bije nas na głowę bo my, Polacy jedynie w 12 do14 % z okładem wybraliśmy uczciwość, rozsądek i wartości i jedyną partię w sejmie, kóra stara sie zachować godność przynajmniej w znaczącym procencie, jedyną, ktora informuje chcących wiedzieć, co się u nas w Polsce wyprawia! Prezydent Macron rozwiązuje w popłochu parlament i na przełomie czerwca i lipca rozstrzygnie się przyszłość Francji, bo będą przedterminowe wybory. Dlaczego? Bo niemal 40% uzyskuje Le Pen!
We Włoszech 36% Meloni, ponad 40% partia Orbana. Na Słowacji zmiana nie do poznania!.
Nie wiem niczego pewnego o wynikach wyborów w całej Europie Wschodniej, ale kiedy pomyślę,że Polska mogłaby uzyskać najgorszy wynik to wstydzę się i nic na to nie mogę poradzić. Przez Europę ruszyła fala , która – tak mi się marzy -, z czasem zmiecie lewacką unię do kanału. Ale kiedy?
A może, nie daj Boże pomysły eurokołchozu, tworzącego się szybkościowo superpaństwa, zmiotą NAS, wpychając rozbrojoną Polskę w wojnę, zniszczywszy rolnictwo i przemysl, ale jeszcze wsadzając nam na głowy ( za zgodą narodu, po głupio przegranym referendum ) ubogacenie wielokulturowe a na końcu rządy szariatu? Czy uda się nabrać wiatru w żagle przed momentem gdy już będzie za poźno ? Tego nie wie nikt. Czy zostaniemy rzuceni na pożarcie zanim nowy prezydent USA obejmie władzę?

Jestem zła, bo ośli upór PJJ z prezesem Piechem na czele odebrał szanse zwiększenia mocy Konfederacji w poprzednich wyborach parlamentarnych. Jestem zła, że Mentzen swą nieudaną kampanią przyłożył do tego wyniku rękę, i nie pomogą Polsce jego przeprosiny, bo co się stało to się nie odstanie, i dziś odbija się to czkawką . POWIEDZIEĆ ” WIELKA SZKODA” , TO ZBYT MAŁO!
Ale sympatia i wiara w Konfederację Korony Polskiej z Grzegorzem Braunem w PE rośnie i to jest nasza nadzieja, bo rośnie wśród prawdziwej inteligencji , ludzi którzy wiedzą o co toczy się gra, rośnie wśród chłopów i robotników także.
Robotników, którzy kiedyś byli ostoją PZPR. Ta partia o zmienionej już nazwie odchodzi w niebyt, a Konfederacja przeskoczyła III Drogę i Lewicę. I tak trzymać! Prosząc Opatrzność o miłosierdzie dla Polski.
12.06.2024 Nowy Sącz Magda Ponurkiewicz

#WYNIK #WYBOROW #POLSCEKLĘSKA #CZY #NADZIEJAZe #smutkiem #przyznaję #wyborac..

1. W ramach podtrzymania na duchu Pani Magdo, przypomnę powiedzenie rodem z PRL-U; „Polska jest sto lat za murzynami” tak więc fala o której Pani wspniała, a która zalała zachodnią Europe, dotrze do nas w nastepnych eurowyborach. 👍😘 O ile ten wypaczony twór, dotrwa do tego czasu bez gruntownych zmian, zgodnych z wolą ojców założycieli.