Wygramy te wybory, bo łączy nas wolność! Katarzyna Suchańska

Kielce dziękujemy za świetne spotkanie i pełną salę! Trwa nasza trasa po Polsce w ramach kampanii samorządowej! W stolicy województwa świętokrzyskiego z obywatelami spotkali się Krzysztof Bosak, Konrad Berkowicz, Michał Wawer, Katarzyna Suchańska, Ewa Zajączkowska oraz Dawid Lewicki – kandydat do Rady Miasta Kielce‼️
Dziękujemy, że byliście z nami!
Dość już układów, patologii i ideologicznych, lewicowych wariactw, które uderzają nasze małe ojczyzny. Idziemy bronić Waszych praw! Już wkrótce odwiedzimy kolejne miejscowości, bądźcie z nami!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#KonfederacjaBezpartyjni #KatarzynaSuchańska #Kielce
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Wygramy te wybory, bo łączy nas wolność! Katarzyna Suchańska

1. Ja tam co by się nie działo będę stał za konfederacją nigdy więcej nie zagłosuje ani na PiS ani na PO ani żadnych ich sojuszników, niech będzie nas więcej ludzi którzy nie chcą dłużej wybierać mniejszego zła a przyjdzie dzień w którym nastąpi fundamentalne zmiana naszej polityki

2. Wyjść z unii, to bagno. Płacimy im co roku haracz, a dostajemy ochłapy. I tak będzie dalej. Nie zachłystujcie się obiecankami unii, bo za chwilę się przekonacie, że albo dadzą tyle co kot napłakał, albo nic. Obiecywać, to jak już się przekonaliśmy, oni potrafią. A jak przyjdzie co do czego, to metoda "na raka", wycofać się i tyle.
    Jedyne wyjście dla nas, to uciekać z tego bagna unijnego jak najdalej.
    Nie przeforsujecie żadnych ich "chorych pomysłów". Bo tam rządzi Niemiec i Francuz.
    A poza tym jestem z Konfederacją. Brawo 🇵🇱🇵🇱👍❤️