Wygraliśmy bitwę, ale wojna dopiero przed nami. Dzięki tytanicznej pracy struktu…

Podobne

Udostępnij


Wygraliśmy bitwę, ale wojna dopiero przed nami.
Dzięki tytanicznej pracy struktur, sympatyków, kandydatów oraz sztabu, udało się w Nowym Sączu wywalczyć mandat poselski dla Konfederacja 💪

To była bardzo trudna walka, każdy wie jak wyglądała końcówka kampanii, „niefortunne” wypowiedzi naszych polityków, przychodzenie na nie do końca przemyślane spotkania, wysoka frekwencja a na końcu nam zainstalowali PJJ z Piechem na czele w Zakopanem. Pomimo przeciwności losu, udało się.

Udało nam się uzyskać 37 301 głosów i poparcie na poziomie 8,73%. W porównaniu do roku 2019 ( 27 747 , 6,95 %) udało Nam się przekonać dodatkowych 9554 wyborców ! To ogromna liczba i wzrost poparcia o jedną trzecią w porównaniu do poprzednich wyborów !

Z tego miejsca chciałem bardzo podziękować :
– Wyborcom ! Za okazane zaufanie i ogrom głosów na listę 😉
– osobom zaangażowanym w zbiórkę podpisów, bez Was nie moglibyśmy nawet zarejestrować listy. Tutaj szczególne podziękowania dla Mariusz Bożyk, Gabriel Jędrol oraz Kamil Mucha, genialna robota Panowie !
– strukturom, członkom partii oraz sympatykom za tytaniczną pracę w terenie. Dziękuję za każdą wystrzeloną zszywkę, każdy naklejony plakat, każdy zawieszony banner oraz każdą jedną użytą trytytkę 😀 Bez Waszej ciężkiej, nierzadko nocnej roboty, nie dotarlibyśmy do ludzi którzy nie mają mediów społecznościowych !
– Załodze z Vasco Photography, za poprowadzenie kampanii od strony graficznej oraz medialnej. W życiu nie czułem się tak młodo i rześko jak na materiałach które wychodziły spod Waszej ręki. Dziękuję za pracę 24 godziny na dobę i przygotowywanie grafik o każdej porze dnia i nocy a także za sprawny kolportaż oraz współpracę z drukarniami oraz ekipami terenowymi.
– Drukarzom ! Za ciężką robotę od świtu do zmierzchu a także po nocach aby zamawiane materiały pojawiały się z prędkością światła a ekspozycja kandydatów odbywała się niemalże od razu
– Lidii, Oli oraz całej ekipie z mojej firmy ! – Za perfekcyjne prowadzenie firmy pod moją nieobecność która była spowodowana kampanią. Ku memu zdziwieniu, nie zbankrutowaliśmy ale te pozłacane fotele z masażami musicie zwrócić do sklepu, bez jaj 😀
– Kandydatom ! To dzięki Waszemu zaangażowaniu lista dostała odpowiednią liczbę głosów aby wziąć mandat, sam bym tego nie zrobił. Dziękuję za zaangażowanie i pracę którą włożyliście aby móc wystawić reprezentację do Sejmu. Każdy z Was, miał ogromny wkład w ten niewątpliwy sukces. Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, a lepszej niż Wy po prostu nie ma ! Wyciągnęliśmy wnioski z poprzednich wyborów i cała lista osiągnęła niesamowite efekty, ale po kolei :
1. Ryszard Wilk : 19374
2. Nadzieja Jaskółka : 2903
3. Grzegorz Szarek: 1942
4. Gabriel Jędrol: 1244
5. Sylwia Kulczyk: 1928
6. Krzysztof Michalik: 1127
7. Tadeusz Pukański: 458
8. Alicja Balcerak: 529
9. Kamil Mucha: 1211
10. Konrad Kucharzak: 1329
11. Krystian Lachner: 328
12. Michał Pietruch: 938
13. Stanisław Dobrowolski: 347
14. Anna Stoch: 913
15. Józef Broński: 177
16. Mariusz Bożyk: 218
17. Aleksandra Czosnowska: 270
18. Karolina Pietruch: 330
19. Roksana Lachner: 145
20. Krzysztof Rzońca: 1590

Na koniec ogromne podziękowania dla mojego Taty- za nieustanną motywację do działania. Syna Remigiusza, za ostentacyjną konsumpcję popcornu będąc ze mną na debatach co skutecznie rozpraszało konkurentów 😀 Ząbkującej córki Maryli- za przypominanie mi, że w nocy się nie śpi 😀 Mojej kochanej Martynie – za cierpliwość i wiarę, że się uda. Pomimo tego, że przez miesiąc praktycznie nie było mnie w domu, do samego końca mi kibicowała i wierzyła w sukces naszej beznadziejnej sprawy.

Dziękuję każdemu kto służył mi pomocą i serdecznością przy wykonywaniu tego niełatwego zadania.

Dochodzi godzina 01:00, Warszawa, czas najwyższy chociaż odrobinę odespać kampanię i jutro wchodzimy do sejmu. Na pełnej.

Wolność, własność, sprawiedliwość !


231 osób polubiło posta

Źródło

25 KOMENTARZE

  1. A Ja dziękuję wszystkim wyborcą okręgu nr.20 za wykopanie na emeryturę człowieka dzięki, któremu olbrzymia praca dziesiątków sympatyków Konfederacj poszła na marne . JRKM idź i nie wracaj bez Ciebie szansa na normalną Polskę dla naszych dzieci będzie o wiele większa.

spot_img