Wybory 2023 – kto wygrał? Kultura Liberalna na żywo

Podobne

Udostępnij

Wybory 2023 – kto wygrał? Karolina Wigura, Jarosław Kuisz, Tomasz Sawczuk, Katrzyna Skrzydłowska-Kalukin i Jakub Bodziony zapraszają na wieczór wyborczy z naszą redakcją. Analizy, komentarze i dalsze scenariusze. Kto wygra wybory 2023 – PiS, PO? Czy opozycja przejmie władzę w Polsce? Czy premierem będzie Jarosław Kaczyński czy Donald Tuks? Jaką rolę odegrają Lewica, Konfederacja i Trzecia Droga? Zapraszamy, Kultura Liberalna!

żródło

34 KOMENTARZE

  1. Zycze dla polski tylko zeby tego bledu nierobili jak niemcy i wpuszczali emigrantuw, bendzie cieszko teraz powiedziec NIE zobaczycie sami, i wtedy niebedziecie placili na starych tylko na obcych!!!! ale tak wybraliscie!!!! ja wyjechalem do niemiec 1990 roku jak mialem 9 Lat, jak ostatnio po 12 latach pszyjechalem 2021 na urlop do polski to sie wystraszeylem ze sa dalej od niemcuw !!!! i namyslam sie czy naprawde wrucic bo w niemczech jest niedowytszymania tu pracuje sie na migratnow ale mysle ze to juz wiecie, to co wam pokazuja o niemacach in franci to 100% prawda!!!! zylem w francji podad 10 lat i wiem oczym muwie. pszepraszam za pismo ale jakos prubuje☺ powodzenia narazie plany pszesune i poczekam jak Tusk i Ursula benda jechac z koksem !!!!!

  2. Witam.Jeśli Polska ma zostać naprawiona to zdecydowanie politycy powinni oddać władzę Polakom . W jaki sposób ? System szwajcarski . Może nie kropka w kropkę , ale zdecydowanie system referendalny i ich faktycznego przełożenia na faktyczne skutki prawne co najmniej w ważnych kwestiach naprawdę by się przydał . Dlaczego PiS zagrał kartą ustawą antyaborcyjna ? Bo zwyczajnie mógł . Dlaczego mógł ? Bo cała sitwa polityczna za nic miała prawa Polaków w kwestii ważności i przełożenia na prawo referendów . Aktualna koalicja zdecydowanie mogło by zagrać na oddanie jakąś część władzy Polakom poprzez referenda i w ten sposób zyskać przełożenia na zwiększenie swojej skuteczności w rządzeniu państwem . Szczerze ? Wątpię by na to poszli bo to sitwie politycznej jest wybitnie nie w smak . A bez systemy referendalnego koalicja zwyczajnie nie da rady w walce z PiS .

spot_img