Wstrętna próba wyciszenia nasilających się protestów rolników w całym kraju. Kombinowanie zamiast realnego rozwiązywania problemów.
Hańba dla rządu na czele z @donaldtusk. Macie Państwo kontynuację innych twarzy u sterów będących sługami narodu ukraińskiego! 🤬

42 osób polubiło posta

1. Rząd ma służyć narodowi polskiemu, naród pracuje na władzę, utrzymuje wszystkie ministerstwa, to teraz Tusk z swoją elitą władzy w Polsce jest przeciwko Polakom, niszczy naród Polski zarazem wspiera Ukrainę otwierając polskie granice państwa polskiego dla obcego państwa ukraińskiego aby ich zatrute ukraińskie zboża zalewała Polski rynek niszcząc polską gospodarkę, trując Polski naród. To nie Polak tylko ktoś co czerpie zyski z Polaków, i wspiera obce ukraińskie państwo kosztem polskich obywateli.