Wracam z tematem pomocy w kampanii. W komentarzu znajdziecie łącze do FORMULAR…

Wracam z tematem pomocy w kampanii.

W komentarzu znajdziecie łącze do ✅FORMULARZA✅. Każdy kto chce się jakoś przyczynić do zwycięstwa w tej bitwie, niech się nie wstydzi go wypełnić.

Pytam w nim zarówno o te formy pomocy, które są oczywiste — jak np.
➡️ o miejsce na płocie,
➡️ o pomoc w rozwieszaniu,
➡️ o udział w wydarzeniach czy ich organizację
jak i takie, o których być może nie pomyśleliście, np.:
➡️ zdolności aktorskie,
➡️ gra na instrumentach,
➡️ samochód do oklejenia,
➡️ studio nagrań,
➡️ pole przy ruchliwej drodze.

Możecie też dopisać własne propozycje — bo być może ja też o czymś jeszcze nie pomyślałem, a jak mi zasugerujecie, to wpadnę na jakiś dobry pomysł. 🙂

💰 Oprócz tego nadal oczywiście można (i będzie można aż do końca) wspomagać kampanię finansowo (bo powiem Wam w sekrecie, że przeciwnik nie odpuszcza). A wpłacać można tak:
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: DOBROMIR SOŚNIERZ
Nazwa i adres odbiorcy: Konfederacja Wolność i Niepodległość, ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa

ℹ️ Namawiam też do subskrybowania kampanijnego kanału na Telegramie (łącze również w komentarzu).